Rusya’dan TikTok fenomenlerine cenk propagandası ödemesi

Sene süresince küşade başvuru sistemiyle akıntı edilen programda; DenizBank, NEOHUB ve program partneri Workinlot’ın yöneticilerinden oluşan kıymetlendirme jürisinin oylamasıyla 5 adım Hızlandırma Programı’na katılmaya doğruluk kazandı.

Programa seçilenler, şeş kamer boyunca Bahir Akvaryum ofisinde faaliyet, DenizBank ve NEOHUB yöneticileri ile alanında uzman isimlerden mentorluk kabil olanaklarla büyümeleri amacıyla lazım desteği takanak. amma velakin endişe bilişim hizmetleri, mal ve hukuk danışmanlığı, dizayn, içtimai iletişim araçları yönetimi ve nema stratejileri gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanabilecek. Altı ayın böylelikle belirlenen kriterleri yerine getirenler, Şov Day ile mezun adına, yatırımcılara sokum yapma fırsatı yakalayacak.

Bahir Akvaryum Adım Tacil Programı girişimleri

Bahir Akvaryum Hamle Tesri Programı’na kabul edilen girişimler; mali teknolojiler, keyif, yapay zeka ve sürdürülebilirlik sektörlerinde canlılık gösteriyor.

* Görüntü Sevkitabii: Vadeli alacaklarına değer yer ongun teklife ulaşabilmeleri üzere KOBİ’leri finansal kurumlar ile ayrımsız araya getiriyor.

* Steto: Bilirkişi doktorlara online erişim fırsatı sağlayıcı Steto, gerekseme mahsus uzmanı berceste, termin tekvin ve farklı bir uygulamaya ister olmaksızın online ülfet yapma imkanı sağlıyor.
Varsapp: Kullanılmayan eşyaları emniyetli tıpkı şekilde kiraya verme ve kiralama olanağı sunuyor.

* Walkers: Kullanıcılara daha çok muamele etmek ve dosdoğru bire bir hayata etap atmak için müstelzim motivasyonu sağlıyor. Bir zamanda firmalar için özendirme ve alternatif pazarlama kanalı yaratıcı uygulamanın, kadem attıkça üstünlük sağlayan oyunlaştırma içerikleri bulunuyor.

* Senkrondata: Markaların ve düzensiz satıcıların daha ongun pazarlama stratejisi, optimizasyonu ve performans ölçümü yapabilmesi için pazar ve rakip analiziyle markaya katışıksız çözümlemeli analizör üretiyor.

Denizbank’fecir rate ön kesinti avantajlı kırat korumalı Yuvam Adisyon

Denizbank’ın iştirakinden Türkiye’nin evvel finansal keder platformu: inter-Cloud

Denizbankla sokaktan zirveye… İşte Pruva’nın hikayesi

DenizBank sürdürülebilirlik bağlantılı önceki faiz işlemini gerçekleştirdi

Share: