Youtube, Acımasız devleti destekli kanalları engelliyor

Daily Yakın’mağara haberine göre; Zalim kuvvetleri Ukrayna sınırında seferber olurken, Müttehit Kraliyet casusları, Vladimir Putin’mağara, Facebook’un Rusya’daki karşılığı olan VKontakte kabil sitelerdeki mesajları inceleyerek Putin’in planını ortaya çıkardılar.

Bir üs, sırların Grindr gibi muarefe sitelerinde da paylaşıldığını söyledi. Putin 2013’te eşcinsel propagandası yapıldığı gerekçesiyle platformu yasakladı, fakat aplikasyon orduda birlikte çaktırmadan kullanılıyor.

PUTİN YASAKLAMIŞTI, GİZLİ GİZLİ ŞIMDI KULLANILIYOR

Daily Mümasil’e konuşan aynı ana, “Bu siteler casuslarımız üzere aynı hazineydi ve özellikle korte uygulamalarında askeri harekata katılanlar korumasızdı” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Temelde onlara elimizden geldiğince dayanaklık etmek amacıyla istihbaratımıza sınırsız ulaşım sağlıyoruz, yalnızca kaynakları arkalamak ve bazı yöntemlerimizi alalamak üzere ayrıntıları belirsiz tutuyoruz.”

Eş ayında ABD ve İngiliz istihbaratı, Rusya’nın birkaç aktarılma içre Ukrayna’ya saldıracağını ve ülkeye yutmak üzere bahane adına kendi birliklerine saldırabileceğini öne sürmüştü.
(Sözcü)

Rus askerlerine TikTok kullanmamaları yönünde ihtar

Rusya’da Twitter ve Facebook’a erişim yasaklandı

İngiltere Defans Bakanlığı: Ukraynalılar Moskof ordusunu şaşırttı

 

Share: