Brezilya Efdal Mahkemesi, Telegram’ı yasakladı

Avrupa’nın sunu şişman ısı sistemleri tedarikçileri arasında vadi kayran Termo Maharet’mağara Çorlu’de kâin Dünyanın en iri kalorifer fabrikasında, doğacak uygulayım bilimi ve çelik sac kullanılarak üretilen Hayalet Serisi radyatörler 50’yi çok ülkeye ihraç ediliyor. Özellikle İngiltere görünmek amacıyla Avrupa’nın tamamına ve aralarında BENDE, Çin, Kanada’nın da bulunduğu ayrımlı kıtalardaki ülkelere ihraç edililen Gölge Serisi, Türkiye’üstelik bile herhangi bir projelerde beğenilerek kullanılıyor. Yıllardır ISO 500 listesinde arz iri uran şirketleri arasında düz düzlük Termo Teknik’mağara 2005 yılından bu yana bütün 9 el dış satım şampiyonluğu bulunuyor.

Robot teknolojisi ile umum değmeden üretilen Silüet Serisi, özen çeken yenilikçi tasarımın birlikte efdal ısıl verimliliğe ve sağlamlığa ehil bulunuyor. Azami mesai basıncı 10 amerikan bar olan açık oturum radyatörler 13 bar basınç testine tabi tutuluyor. Avrupa’nın tercihi olan misilsiz dal gril yalnız Saye Serisi’nde ölçün adına bulunuyor. Gölge Serisi kalitesinin ayrımsız göstergesi olarak 15 yıllık garanti belgesi ile birlikte standart yerine sunuluyor.

Değişik modeller

Tasarımı ile kullanıcıların mufassal zevkine; sağlamlığı, faziletli termik verimliliği ve 15 yıl garantisi ile da bütçesine hitap eden Saye Serisi radyatörler, farklı iki uzanım ve dekorasyon tarzlarına erbap modelleri ile mekanların şıklığına yardım sunuyor. Mekanların büyüklüğüne akıllıca boyutları ve tesisata kolay bağlanan yapısı ile  dikkat çekici Saye Serisi yaşadığı ortama vasıf ve bedii esermek isteyenlerin önde mevrut tercihi oluyor.  Gölge Serisi’nin,  Minima, Style, Vertica ve Latida modelleri bulunuyor.

Minima, düz ve çizgisiz görünümüyle gösterişsizlik ve uyumun herhangi bir örneğini sunuyor. Bembeyaz ön yüzeyi ile kullanıldıkları mekân ile bütünleşen radyatörler, dekorasyonda minimalizmi yeğleme edenlerin seçeneği oluyor.

Style ve Latida ise ufki yollu falsosuz yüzeyleri ile iç mekanların görünümünü zenginleştirmek isteyenlere değişik uzanım ve boyutlarda çok sayıda dalgalı sunuyor.

Mekânın yapısı dikey ve tahrilli kalorifer gerektirdiğinde Vertica, bulunduğu ortama dinamizm katan eşsiz yapısıyla dikkatleri üstüne çekiyor.

Hayalet serisi radyatörler taşıdıkları özellikler sebebiyle, ayraç ve tasarım sahibi butik göz projelerin ve nitelik tutkunu ferdî kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Antrasit rengin cazibesi

Termo Ustalık Röfle Serisi’nin antrasit renkte radyatörleri farklılık yaratıyor.Panel radyatörlerde mutat parafin rengin birlikte zevkli ve çağdaş görünümlü bir almaşık sunan antrasit kırat hem minimal, hem de retro ve rustik öğelerden esinlenen dekorasyonlara ahenk sağlıyor.

Modern dekorasyon renkleri ortada sonuç yıllarda bildirme haddinden fazla yeğleme edilen renklerden olan antrasit; özellikle parafin, kırık beyaz, örtüsüz boz ve bej tonları ile kamu aynı uzlaşma içerisinde olmasının beraberinde, dekorasyonda daha can alıcı ayrımsız görünüm arayanlar amacıyla turunçgiller, örtüsüz gülgûn, lila, soluk, kategorik semavi tonlar ve ak pak renkli zeminler ile bile ahenkli benzeri aksi yakalıyor.

Web sayfası

Gölge Serisi dekoratif siyasal radyatörlerin her tasarımlarını gözler önüne seren, misilsiz özellikleri için mufassal bilgi “www.siluetradyator.com” adresinde bulunan web sitesinden alınabiliyor.

Termo Teknik ürünleri soylu erki ısınma ve hamam akarsu sağlıyor

Termo Beceri 2022’de yatırımlara ve büyümeye bitmeme edecek

Share: