Termo Maharet Silüet Serisi mekanlara hoşluk katıyor, ısınmada ongunluk sağlıyor

Yat ve mıntıka kullanıcılarının bir tane tıpkısı platformda işletmelerden eser ve bakım almalarını sağlayan Amerika merkezli pazaryeri girişimi Boatmate (boatmate.io), yatırımcılık girişimi Heaventures’tan aldığı yatırımı duyurdu. 

1.5 milyon dolar değerleme ile yapılan bu envestisman, Boatmate’in Türkiye bile dahil girmek amacıyla Avrupa’dahi ve Amerika’daki işletme ağını genişletmesinde ve bu yaz hizmete açılacak uygulamanın denizcilerin kullanımına sunulmasında kullanılacak. Yapılan iş birliğiyle bahir tutkunlarının teknedeki dostu olacak girişimin yöre kayıt süreci birlikte başladı.

İşletmeler amacıyla civar taşıt süreci başladı

Havza kullanıcılarına ürün ve hizmetlerini harcamak isteyen firmaların Boatmate’e pusat süreçleri birlikte başlamış oldu. İşletmeler, Boatmate web sitesi (business.boatmate.io) üzerinden bodur ayrımsız model doldurularak, civar kayıtlarını yapabiliyor. Boatmate’mağara denizciler tarafından kullanılmaya başlanması ise Mayıs 2022 olarak planlanıyor. Yat ve teknelere yönelik özel kendisine geliştirilen küresel bire bir uygulayım bilimi platformu olan Boatmate, bire bir yandan denizcilerin gerekseme duyduğu yapıt ve servislere bir tane ayrımsız platformdan erişmelerini sağlarken, farklı taraftan sektördeki işletmeleri dijitalleştirerek müşterilerle uçtan kuyruk sokumu kemiği dümdüz kullanılabilir dijital ayrımsız deneyimle etkileşim kurmalarını sağlıyor.

Deniz tutkunlarına A’dan Z’ye hizmet 

Boatmate beceri servis, yat limanı, gelgelli, atık çekicilik servisi, günahsızlık servisi, agente, restaurant, market kadar daha bir çokça işletmenin; denizcilere hizmet vermelerini kolaylaştırıyor. Boatmate, kullanıcılarının Boatmate gelişim ortağı olan işletmelerden birden bakım talep etmelerine, online alışveriş yapmalarına, rezervasyon yapmalarına, teklif talep etmelerine ve başkaca alarga bindi almalarına imkan tanıyor.

‘Mavi ekonomiye sürdürülebilir tahaccüm sağlıyoruz’

Yat ve tekne sektöründe dünyadaki işletmelerin yüzdelik 90’ından fazlasını siftinlik ölçekli işletmelerin oluşturduğunu nâkil Boatmate CEO’su Misyon Gürhan, bu işletmelerin teknoloji kullanımlarının, aynı çoğunun bile sayısal dünyada erişilebilirliğinin oldukça zayıf durumda olduğunun altını çizdi. “Bu durum mavi ekonominin sürdürülebilir büyümesi önünde berenarı yüce bir bariyer” diyen Kasıt  Gürhan sözlerini şöyle tamamladı: “Bu, birkaç tıkla satınalma yapmaya alışkın günümüz kamera kitlesi amacıyla da mütehammil memnun edici sıfır ayrımsız format. Önümüzdeki yıllarda dijitalleşmenin hayatın rastgele alanında daha fazla yer alacağı bir kaynak. Tığ sayısal dönüşümü semavi sularda hızlandırarak, kullanıcılarımızın alıştığı konforu denizlerde dahi sunmak istiyoruz. Boatmate bu amaçla 2021 yılı başında çalışmalarına başlayarak toptan pazarda mıntıka ve yat sektörünün dijital dönüşümüne ve gelişimine katkı icat etmek üzere kuruldu. Hayatımızın seçkin alanında yer düzlük dijital dönüşümü, gökçe sularda henüz çalışkan bire bir ağıl getirerek, bire bir zamanda buradaki ekonomiye bile sürdürülebilir yardım sağlıyoruz.”

‘Denizcilerin olmazsa olmaz uygulaması olacak’

Deniz tutkunu kendisine bilinen Heaventures Müessis Ortağı Erdem Yurdanur dahi Boatmate’in mavi ekonominin sürdürülebilir büyümesi ve kapsayıcılığı açısından majör tıpkı platform olduğunun altını çizdi. Heaventures ile Boatmate’in yaptıkları teşrikimesai  karşı değerlendirmede mevcut Fazilet Yurdanur, “Boatmate, benzeri yandan işletmelerin satış ve operasyon yönetimi süreçlerine ilgilendiren teknolojik kabiliyetlerini arttırıyor, bir yandan birlikte işletmelerin büyümesinin, maliyetlerinin azalmasının ve alıcı deneyimleri dip dozaj tıpkı noktaya taşımanın önünü açıyor. Dahi uygulayım bilimi bir zamanda işletmelere okazyon eşitliği da sağlıyor. Boatmate’te daraç işletmesi olan canlı aynı müteşebbis üstelik, arsıulusal düzeyde hizmet veren kurumsal bir şeriklik dahi meydan alabiliyor. Gestalt tabanlı algoritmalar, müşterinin talepte bulunduğu lokasyonda hizmet veren işletmeleri meydanlık ve azrail memnuniyetine bakarak listeliyor. Kendim birlikte benzeri bölge sahibi ve deniz tutkunu olarak, Boatmate’mağara denizcilerin olmazsa olmaz uygulaması olacağına inanıyorum.” diyerek konuştu.

Heaventures, Cameralyze’a 3 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım yaptı

Heaventures, startup ekosisteminin evliya ismi Yiğitlik Yurdanur ile güçlerini birleştirdi

İşin mutfağından gelen yatırımcılık girişimi: Heaventures

Share: