Polisler yoldan sabık depremzede aileleri moral oldu

Polisler yoldan güzeşte depremzede aileleri maneviyat oldu

Sivas’ın Gürün ilçesinden sabık depremzede aileler polisler eliyle bilgilendirilerek, çocuklara şeker hastalığı ve çikolata ikramında bulundu

SİVAS – Sivas’ın Gürün ilçesinden geçen depremzede aileler polisler yoluyla bilgilendirilerek, çocuklara şeker ve çikolata ikramında bulundu.

Kahramanmaraş merkezli iki şişman depremin arkası sıra bire bir çok depremzede aileler hatıralarını enkazlar dahi bıraktığı şehirleri eğreti namına hasrolunmak zorunda kaldı. Gürün toprak gidiş geliş istasyon amirliği ekipleri aracılığıyla Sivas’ın Gürün ilçesi Kayseri- Malatya karayolu üzerinde kere durumu ve güvenli seyahat hakkında bilgilendirilerek, denetimler yapıldı. Denetimler sırasında depremzede ailelere balya mevrut polis ekipleri depremzede aileleri de unutmadı. İhtiyaçlarının olup olmadığını soran polis güçleri ekipleri depremzede çocuk ve ailelere tıpkısı nebzede maneviyat görünmek için çikolata ve şeker ikramında bile bulunmayı boşlama etmedi. Antrparantez depremzede aileler istasyon amirliğine nida edilerek dinlenmeleri sağlandı.

Share: