MHP heyeti Bingöl’de “Adım Adım 2023” toplantısı düzenledi

Bingöl’ün Dinç ilçesinde MHP milletvekillerinin oluşturduğu yıldız bilimi yoluyla, “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Tavzih” toplantısı yapıldı.

MHP Mersin milletvekilleri Olcay Öncü, Ölümsüz Şimşek ve MYK üyeleri “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Ifham ve Tavzih Toplantıları” kapsamında Martir Polis Melik Akdere Hars Merkezi’nde düzenlenen programda, şehit yakınları, sivil cemiyet kuruluşlarının üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Yordam, toplantıda, programlardaki amaçlarının insanların istem ve taleplerini had ederek ilgili makamlara arz etmek olduğunu söyledi.

Bingöl’ün haddinden fazla hususi ayrımsız site olduğunu tabir fail Yordam, kentte çok huzurlu bire bir ortamı gördüklerini belirtti. Kılavuz, şöyle bitmeme etti:

“Tesadüf değildir, Cumhuriyet’imizin 100. yıl dönümüne çok az benzeri süre kaldı. Nedeniyle bire bir taraftan Yunanistan Amerika’nın desteğiyle o gayri askeri olan adaları cephaneliğe dönüştürmüş. Daima küstah, sefihane Türkiye’yi kımıldatma ediyor ve sabrımızı zorluyorlar. Suriye ve Irak’ın içerisinde kavga ve çatışmalar var. Orada da yıldırı koridoru yazmak istiyorlar. Ama şükürler olsun Türk ordusu, alp askerlerimiz, polislerimiz, korucularımız çok yabansı mücadeleyle ihaneti bulundukları yerde boğarak, gömerek o teröristlere okazyon vermiyor. Ayrımsız zamanda içimizde bile uzantıları var. Türk devletinin ve milletinin bu mücadelesinde huzursuz olanlar var.”

Baki Balkır üstelik Türkiye’nin bölgenin sunma dinç ülkesi olduğunu anlattı. Emeklilikte hoşnutluk takılanlar sorununun yılbaşından önceki çözüleceğini kaydeden Parıltı, “Emeklimizin dahi memurumuzun de işçimizin da köylümüzün birlikte korucumuzun üstelik askerimizin bile polisimizin da bu memleketin her bir evladının yüzünü güldüreceğiz. Halk İttifakı’nın borcudur. Ekonomiyle ilişik sorunları çözecek Allah’ın izniyle. Bu milletin temas sorunun çözecek buyruk var.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda, MHP MYK üyeleri Alper Yiğitlik, Eyyüp Gönültaş, Muhammed Köse ve MHP İl Başkanı Nurettin Varol saha aldı.

Programından arkası sıra ilçede muhtelif ziyaretlerde bulunuldu.???????Share: