Okullarda görevlendirilecek 330 personelin ad çekme çekimi gerçekleştirildi

Okullarda görevlendirilecek 330 personelin ad çekme çekimi gerçekleştirildi

KÜTAHYA – Kütahya ve ilçelerindeki okullarda vazifelendirilmek için Cemiyet Yararına Programı çerçevesinde 330 personelin ad çekme çekimi gerçekleştirildi.

Kütahya İl Milli Eğitim Bilimi Müdürlüğünce 13 ilçede vazifelendirilmek amacıyla Cemiyet Yararına Programı çerçevesinde 330 personelin ad çekme çekimi İl Milli Eğitimi Müdürlüğü Konuşma Salonunda ve youtube hesabından çalışkan yayınlanarak gerçekleştirildi.

“Eskimemiş eğitim öğretim yılı öncesi Kütahya yerine akman, hijyenik ve bütün hazırlıkları eksiksiz namına 2022-2023 Eğitim Tedrisat yılına amade hale gelmiştir” diyen Kütahya İl Milli Yetişek Müdürü Hasan Başyiğit, “Cemiyet yararına çalışma programı çerçevesinde ilimiz genelinde 330 personelin görev yerleri galiba oldu. İlgili kişilerce yer milli eğitim müdürlüğünde kalıp kaymakamlık amacıyla kura hava işlemleri noter eşliğinde yapılıyor. Bu personellerimizin bizim aramıza katılmaları ile alay malay ilimiz genelindeki okullarımızın katışıksızlık ve hıfzıssıhha kalitesinin artırılması noktasında nazik bir ulama sunacaklarının ve destek olacaklarını biliyoruz. Bu anlamda okullarımız Kütahya namına temiz, sağlıklı ve bilcümle hazırlıkları bitmiş kendisine 2022-2023 Eğitim Bilimi Talim yılına hazır ağıl gelmiştir. Emeği sabık bilcümle arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.Share: