MEMLUK ordusu UFO vurdu! Pentagon yaptığı açıklamayla cismin düşürüldüğünü doğruladı

KÖLE Defans Bakanlığı, Pentagon’dan gelen “UFO Shotdown” yani “Tanımlanamayan uçar bir üst düşürüldü” açıklaması ve peşine Kanada Başbakanı’ndan birlikte bu minvalde mevrut izah acun gündeminde evvel sıraya oturdu.

“CİSİM KALABALIK TARAFINDAN DÜŞÜRÜLDÜ”

Reuters’a konuşan iki çıkışlı, cismi ordunun düşürdüğünü belirtti fakat bunun bu ayın başlarında düşürülen balaban parafin Çin balonuna benzeyip benzemediğini söylemeyi reddetti.

“KARGAŞA HURON GÖLÜ ÜZERİNDE YENİ BİR CİSMİ İNDİRDİ”

Zor Korgeneral Jack Bergman, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Iri Göller Bölgesindeki operasyonlar üzerine Savunma Bakanlığı benimle iletişime geçti. BENDE ordusu Huron Gölü üzerinde eskimemiş tıpkı cismi indirdi” ifadelerini kullandı. Bergman, ÇAKER halkının bahis konusu erdemli irtifalı cisimler hakkındaki sorulara yanıt beklediğini yazdı.

PENTAGON’DAN AÇIKLAMA

Pentagon TSI 01.50’de izah yaparak cismin düşürüldüğünü doğruladı. Cismin 20 bin ödeşme irtifada uçtuğunu belirten Pentagon Sözcüsü, cismin ‘potansiyel gözetleme yetenekleri sebebiyle’ düşürüldüğünü belirtti.

“ELAN FAZLA ŞEY ÖĞRENMEK İÇİN NESNEYİ KURTARMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Karadaki değme şeye müteveccih çalışkan benzeri askeri tehdit namına değerlendirmediklerini tamlayan Pentagon, “Ekibimiz deminden daha fazlasını sanmak amacıyla nesneyi yetirmek amacıyla çalışacak” açıklamasını yaptı.

ELON MUSK’TAN PAYLAŞIM

Tesla ve SpaceX’in kurucusu, Twitter’ın sahibi Elon Musk, tanımlanamayan cisimle ilgilendiren paylaşımda bulundu. Musk, “Endişelenmeyin, beş altı uzaylı arkadaşım uğradı” paylaşımını yaptı.

SON 10 GÜNDE 4 GELGEL UNSURU DÜŞÜRÜLDÜ

KUL Defans Bakanlığı de, 3 Şubat’ta Çin’e ait olduğu iddia edilen faziletkâr yükselti duyu balonunun BENDE anne kıtası üzerinde pervaz yaptığının ve Montana eyaletinde aralarında nükleer antet ve uzun menzilli füze depolarının olduğu bazen hassas askeri tesislerin üzerinden geçtiğinin tespit edildiğini bildirmişti. Balon, 4 Şubat’ta Komutan Biden’ın emriyle Atlantik Okyanusu konusunda çıktığında, ÇAKER yağız sularında Amerikalı ordusuna ilgilendiren çarpışma uçağı aracılığıyla vurularak düşürülmüştü.

Beyaz Zehir Saray, 10 Şubat’ta Başkan Joe Biden’ın emriyle ayrımsız KUL çarpışma uçağının Alaska üzerinde küçük bir araba büyüklüğündeki ‘tanımlanamayan bire bir nesneyi’ düşürdüğünü duyurmuştu. 11 Şubat’ta ise Kanada Başbakanı Justin Trudeau, ABD ile işbirliği içinde Kanada’nın Yukon bölgesi üstünde cismi düşürdüklerini açıklamıştı. Böylecene KÖLE ordusu son 10 dönme ortamında bire bir Çin’e ilgilendiren erdemli yükseklik balonu ve 3 tanımlanmayan gövde doğmak için 4 albeni unsurunu düşürmüş oldu.

Share: