Halde tevakki etmek mahmul anlar… Otopark halindeki tır debi edip başka benzeri araca hakeza çarptı

Halde istinkâf etmek yoğun anlar… Otopark halindeki tır akıntı edip bambaşka ayrımsız araca böyle çarptı

AMASYA Amasya’da göveri halinde park halindeki bire bir tır, sürücüsünün dorsenin altında olduğu anda arka arka kaybolma eğimin etkisiyle serian ilerleyerek bambaşka tıpkı tıra çarparak durabildi. Kameralara yansıyan gocunmak dolu o anlar elan evvel tıpkısı yerde umum freninin çekilmediği için gezintiye sâdır otomobilin görüntülerini akıllara getirdi.

Dorsenin altındaki güdücü birlikte sürüklendi

Önceki çevrim bir hisse senedi adına sebze taşıyan sürücü tırını yersiz alana park yeri edip dorsesinin altına geçti. çabucak geri geri harekete güzeşte tır hızlanıp metrelerce ilerleyerek bambaşka aynı tıra çarparak durabildi. O anlarda neye uğradığını şaşırıp dorsenin altına tutunmaya müteharrik çoban da sürüklendi. Çevredekilerin koşarak yetişmesiyle tırın altından çıkartıldı. Nasip eseri kazayı belli belirsiz sıyrıklarla atlatıp kontrol üzere ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Daha geçmiş de araba gezintiye çıkmıştı

Korku meşgul kazayı gören vatandaşlardan Mustafa Kodak, göveri halinin eğik zemininin bu cins kazalara posta açtığını savundu. Rüzgarın etkisiyle şemsiyelerin uçuştuğu tıpkısı yerde henüz geçmiş dahi halk freni çekilmeden otopark edilen tıpkısı otomobilin metrelerce ilerleyip gezintiye çıktığını hatırlatan Kodak, “Çözüm olması, bu eğimin düzelmesi lazım. Herkese bastırık veriyor” diye konuştu.

Share: