Esmer yollarında ebat

Kişmiri yollarının imal, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde bati gidilmesi, gidiş geliş bel ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Anadolu Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametten iki cepheli sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Trap-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı restorasyon çalışmaları dolayısıyla 21.00-07.00 saatlerinde herhangi bir iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma değişik istikametlerden iki cepheli müsaade verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Güney kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamir çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir angajman yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması dolayısıyla ulaşım mukassem yolun aynı bölümünden iki cepheli bitmeme ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları zımnında İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım değişik istikametten iki cepheli sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları cihetiyle erişim mukassem yolun bir bölümünden iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı hizmet ve tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki cepheli müsaade veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Orak Ayı İstiklal Tüneli’nin bakım, tamirat ve kovanlık çalışmaları dolayısıyla saat 18.00’e büyüklüğünde Kastamonu-Çankırı istikametindeki esen tüpte muvasala biricik şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak cıvıltı-elektronik sistemi hizmet ve tamir çalışması cihetiyle 16 Eylül’e büyüklüğünde 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma yegâne şeritten kontrollü müsaade verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki yüzeysel istila çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik bel ve işaretçilerine ilgi etmeleri gerekiyor.

Share: