AK Fırka Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Çıkıkçı matbuat mensuplarıyla buluştu

YANLIŞSIZ Tümen Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Çıkıkçı, 3 Mesafe’ta Şanlıurfa’ya gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programıyla ait matbuat mensuplarıyla buluştu.

Kırıkçı, Haliliye Belediyesi Göbeklitepe Gastronomi Merkezi’nde düzenlediği matbuat toplantısında, Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Meyan Cumartesi haset Şanlıurfa halkıyla buluşacağını söyledi.

Erdoğan’ın Şanlıurfalıları, Şanlıurfalıların dahi Erdoğan’ı özlediğini belirten Kırıkçı, şöyle konuştu:

“Cumhurbaşkanımız kentimize açılışlar üzere geliyor ancak YANLIŞSIZ Fırka’ye ve cumhurbaşkanımıza olan teeveccüh, sevda, sargı o kadar çok kim kapalı alanlara sığmadığımız üzere tığ şişko açım törenlerimizi birlikte çıplak alanlarda yapıyoruz ve benzeri miting havasına dönüşüyor. Cumartesi günü yapacağımız program bile aslında aynı şişko açım programı. Bu küşat programının bire bir miting havasına dönüşeceğini bildiğimiz için Abide Kavşağındaki sarih alanda yapılacak ve bunun için çalışmalarımız sürüyor. Cumhurbaşkanımız yaklaşık 12 milyar lira tıpkı yatırımın açılışını yapacak ve Şanlıurfalılarla buluşacak. Birlik halkımızı Cumhurbaşkanımızı dinlemeye, açılışa ve inşallah eskimemiş müjdeler dinlemeye davet ediyoruz.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat dahi Şanlıurfa halkını açılış törenine çağırma etti.

Share: