4 devir geçmiş evlenen tendürüst kızın çığlık ölümü

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde 4 ahit geçmiş evlenen taze kız ve akrabası, girdikleri denizde boğularak hayatını kaybetti. Kederli sülale gözyaşlarına boğuldu.

Olay, evvel Kandıra ilçesinde kâin Babalı sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 4 devir geçmiş evlenen Fatma (21) ile Enes Taşdemir (23) çifti ve yakınları, tatil üzere Sakarya’dan Babalı’ya geldi. Burada denize giren koşa dalgalara kapıldı. Olayı gören çiftin akrabası Mithat Acar (44) de onları yetişmek isterken dalgalara kapıldı. Gücük benzeri süre sonraları denizde çırpınırken görülen 3 sevimli, çevredekilerin ve cankurtaranların sayesinde denizden çıkarıldı. İhbar konusunda olay yerine sağlık ekipleri atıf edildi. Vatandaşlar eliyle eğreti teneffüs yapılan 3 yaşama, fenomen namına mevrut keyif ekiplerine teyit edildi.

Tüm müdahalelere rağmen Acara kurtarılamazken, hayati tehlikesi olan Fatma ve eşi Enes Taşdemir ise hastaneye kaldırıldı. Mazi hastaneye kaldırılan Fatma Taşdemir, yapılan bilcümle müdahalelere karşın kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Enes Taşdemir’in ise sağlık durumunun dolgunca olduğu öğrenildi.

Otopsinin ardından aileye teslim edilen Çevik’ın cenazesinin Muş’ta defnedileceği, Fatma Taşdemir’in cenazesinin dahi tamamlanan işlemlerinin peşi sıra aileye doğrulama edileceği bildirildi. – KOCAELİShare: