siyasal parti ziyaretlerini sürdüren Gümrükçü’den “Kuma Karın” vurgusu

SIYASAL PARTI ilçe başkanlıklarını müzakere fail Çiğli Şehremini Utku Gümrükçü, “Çiğli’mizin bugünü ve geleceğiyle ilgilendiren kararları on paralık kimseyi dışlamadan kuma akılla almaya bitmeme edeceğiz” dedi.

İzmir’deki siyasal partilerin kaymakamlık başkanlıklarını müzakere fail Komutan Yengi Gümrükçü, Çiğli Belediyesinin bitmeme fail bakım ve projeleriyle ilgili hikmet verdi. Tümen teşkilatlarının kâm ve önerilerini dinledi. Gümrükçü’nün, ziyaretlerine ilçede faaliyette kâin bütün siyasal partiler ile bitmeme edeceği bildirildi.

Komutan Gümrükçü: “Çiğli’de sen ego namevcut, tığ varız”

SIYASAL PARTI ziyaretleriyle ait değerlendirmelerde bulunan Komutan Gümrükçü, “Şehremini seçildiğim geçmiş periyot öğür rozetimi çıkardım ve Çiğli’ye bildirme ferah hizmeti çevirmek amacıyla çalışacağımın sözünü verdim. Bundan yağlık dahi Çiğli’ye bakım etmeyi siyaset üstü tıpkı noktada tutuyorum. Lüzumlu uray meclisimizde gerekse sahada tek ideolojik alt bölüm gözetmeksizin teşrikimesai içerisinde çalışmaya gayret ediyoruz. Enerjimizi çorak siyasi tartışmalara değil Çiğli’nin gelişimine, değişimine ve dönüşümüne harcıyoruz. İlçemizde temsilciliği kâin bilcümle siyasal parti başkanlıklarını ziyaret ediyorum. Çalışmalarımızı anlatıyorum. Murat ve önerilerini, varsa kendilerine gelen şikayetleri dinliyorum. Çiğli’yi ortak akılla çokça henüz yaşanabilir bire bir site haline getireceğiz” ifadelerini kullandı. – İZMİR

Share: