Microsoft’tan değişmeyen: Rusya’daki hizmetler durduruldu

Dünyanın önde gelen kontrol motoru Google, Şan Francisco Körfez Bölgesi’ndeki çalışanlarından april ayından başlayarak haftanın üç haset ofislerinde çalışmalarını istiyor.

Google’ın Küresel Benefits komutan yardımcısı John Casey, bir e-postayla haberi personelle paylaştı. Şirketin kararı, Mountain View, California’daki kampüsünde ve ayrıksı yandaki tesislerde devam fail vakalarda istikrarlı bire bir düşüş ve iyileştirilmiş düzenlilik önlemleri sonrasında aldığı belirtildi.

Google, bölüm ve açıktan çalışmanın hibrit modelini deneyen en iri şirketlerden biri. Uygulayım Bilimi devi, idraksiz aktarılma tarihini beş altı sefer müstakbel benzeri tarihe attı ve omikron zımnında serencam kendisine Ocak’ta ofise dönüşü erteledi.

Casey, e-postasında, dünya genelinde yaklaşık 14.000 çalışanın bakir tıpkı yere taşındığını yahut alarga gitmek üzere izin verildiğini yazdı.

Casey, “Mart ayını insanların eskimemiş rutinlerine geçişlerine arkalamak üzere kullanmayı planlıyoruz ve melez düzentileme yaklaşımımızda (Iz Alanı ve fonksiyon yönergelerine makul olarak) 4 Nisan’a kadar tamamen işlevsel olmayı hedefliyoruz” dedi.

Google’dan çalışanlara mecburi Kovid-19 testi

 

Google: Aşı kurallarını çiğneyen çalışanlar kovulacak

 

Share: