Google’da çalışanlara ‘ofise dön’ çağrısı

Türkiye’nin şef GSM operatörü Turkcell ve uygulayım bilimi devi Samsung, Duraksız Acun Kongresi’nde (MWC) ayrımsız araya geldi. İki ortaklık ortada 2021 yılında başlayan ve 2022’dahi devam edecek Kuma İş Planı Anlaşması (JBP) kapsamında önümüzdeki gün üzere ati planları bile ele makbuz.

28 Şubat – 3 Mart tarihleri ortada GSMA vasıtasıyla İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleşen Etkin Acun Kongresi’nde imzalanan iş birliği kapsamında; Samsung’un, Turkcell müşterilerine sunduğu sözleşmeli mir, peşin satma, pey akçesi ve ‘Eskisini Getir Yenisini Götür’ kampanyaları gibi teklifleri devam ederken, bu ay piyasaya çıkacak olan Galaxy S22 serisinin da Turkcell Mağazaları’nda satışa sunulacağı duyuruldu.

Kadri Özdal: Sunduğumuz kitap ve hizmetlerde çeşitliliği önemsiyoruz

Turkcell Ferdî Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal ortak hareket planı anlaşması ile ilgili şunları söyledi: “Verimlilik odağıyla uzun vadeli gelişim birliklerine değer veren tıpkı gelgel kendisine, vizyonumuzu paylaşan markalarla gelişigüzel yol almanın mehabetli olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerde çeşitliliği, kapsayıcılığı üstelik önemsiyor, müşterilerimize emniyetli markaların ürünlerini, emin koca kanallarımız olan fiziksel mağazalarımızla, online aksata yerimiz Sunum ile sunuyoruz. Turkcell namına, abonelerimize hususi rekabetçi ve avantajlı seçenekler ulaşmak amacıyla dünyanın genişlik mefret uygulayım bilimi markalarından biri olan Samsung ile imzaladığımız stratejik iş birliğimizden memnuniyet duyuyoruz. Bu iş birliği, fiziksel mağazalarımıza sunacağı avantajın beraberinde Türkiye’nin önce elektronik ilişki yeri platformu olan Turkcell Sunum’ın gelişiminin sürmesine üstelik balaban katkılar sağlayacak. Ayrıca Samsung’un kullanılmamış amiral gemisi Galaxy S22 serisini müşterilerimizle buluşturacak olmaktan de mutluyuz. Bu hisse senedi birliğiyle Türkiye’nin öncü bir teknoloji şirketi kendisine dijitalleşen dünyadaki rolümüzü güçlendiriyoruz.”

Maksat Azdemir: Eskimemiş Galaxy S22 serisi özelinde, Turkcell ile kullanılmamış ayrımsız anlaşmaya elan imza attık

Samsung Electronics Türkiye Duraksız İş Birimi Eş ve Pazarlamadan Mesul Umum Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, iş birliği ile ilgilendiren namına yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Samsung kendisine, Turkcell ile bitmeme eden gelişim birliğimiz ve Joint Business Traksiyon anlaşmamız kapsamında; 2021 yılında hem hep telekom pazarının büyümesine eke tıpkı katkı sağladık, hem de Turkcell’in hisse senedi hacmini artırmasını sağlayacak işaret, servis ve çözümlerimizi müşterilerimiz ile buluşturduk. Bir zamanda ürün portföyünü yükseltmek üzere TV gibi farklı ürünlerin dahi satışını başlattık. Canlı dünyanın kalbinin attığı Cümbüşlü Acun Kongresi’nde gerçekleştirdiğimiz bu uyuşma kapsamında hem mağazalarda hem bile Turkcell’in online platformlarında ürünlerimizin görünürlüğü ve deneyimlenmesini artıracak tarumar uygulamalarını hayata geçireceğiz. Gelişmemiş süre geçmiş lanse ettiğimiz Galaxy S22 ailesinin mart ayında satışa başlaması ile tehlikeli benzeri iletişim kampanyası içindeyiz. S22 serisi özelinde, Turkcell ile yeni tıpkısı anlaşmaya henüz imza attık. Samsung olarak, S22 serisini Turkcell abonelerine hususi kompetitif ve avantajlı teklifler ile mağazalarda satışa sunmaya başlayacağız. Bu vesileyle, Turkcell ile olan gelişim birliğimizin kapsamını büyütmekten memnuniyet duyuyor, hareket birliğimizin henüz dahi büyüyeceğine inanıyoruz.”

Turkcell’den KOBİ’lere Dijital Inkılap desteği

Turkcell’da sonuç 14 yılın rekor azrail kazanımı

Turkcell ile ASPİLSAN aksiyon birliğinde evcil lityum pil hamlesi

Share: