MHP İl Başkanı Karataş, “6’lı masasının kimlere bakım ettiği her bölüm haddinden fazla henüz açık benzeri biçimde anlaşılıyor”

Milliyetsever Debi Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “Kendilerine güya Millet İttifakı adını veren 6’lı ganyan masasının kimlere bakım ettiği herhangi bir çevrim çok elan kemiksiz benzeri biçimde anlaşılıyor” dedi.

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Şırnak Baro Başkanı Nuşirevan Elçi’yi rozet takarak kendisine başmüşavir özne CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu gündemine aldı. İl Başkanı Karataş; “Ekonomi kurmaylarını yetersiz dışından seçen kemal Kılıçdaroğlu, başdanışman tercihini ise, terör örgütü PKK ve bölücü başı Öcalan’a methiyeler dizen benzeri isimden yana kullandı. Deminden bu kesim yerel ve milli oluyor, anca mi? 6’lı ganyan masasının sunu iri ortağı olan Kemal Kılıçdaroğlu, bu hamleleriyle kimlere ayn kırpıp, kimlere esenleme çakıyor? Eli kanlı terör örgütü PKK’ya ve kanlı acımasız Öcalan’a methiyeler dizen birisinin başdanışmanı olduğu Kılıçdaroğlu kalkmış, ülkeyi yönetmekten bahsediyor, iktidara gelmekten bahsediyor. Acep kimlerle birlikte iktidar olup, ülkeyi kimlerle birlikte yönetecekler? Kimlere hangi sözleri verdiler ki, terör sempatizanı olan tıpkısı isme Atatürk’ün partisinin rozetini taktılar?” diye niteleyerek konuştu.

Vallahi us tutulmasıdır

2023 yılında sandık başına gidecek olan canlı-nemli herkese çağrıda kâin MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “6’lı ganyan masasının beherglas ortağı ayrı telden çalıyor. Biri kardinal adetler üzere namzet belirleyip parafin tütün tüttürüyor, biri çıkıyor HDP’ye nezaret vermekten bahsediyor, yeryüzü şişman masa ortağı kendine az dışından erkânıharp seçiyor, bu da yetmezmiş kabilinden sosyal medya hesaplarından klan gestalt bölücü başı fotoğraflarını paylaşan adamı kendisine başdanışman yapıyor, rozet takıyor. Milletimiz bunları görsün, bilsin, görmeyene gösterip, bilmeyene söylesin. Bunların amacının hangi olduğu çokça açıkça, kimlerle ortak oldukları, kimlerle gelişigüzel kere yürüdükleri yayan kabil ortadadır. Bunlara destek olmak ve bunların arkasından yürümek, bu ülkenin yarınlarını tehlikeye atmaktır, Türkiye’yi emperyalistlere behre etmektir. Seçme özdek bu büyüklüğünde açıkça ve kesin biçimde ortadayken, 6’lı masayı alternatif buyurmak tallahi kanı tutulmasıdır, vallahi hatır tutulmasıdır!” ifadelerini kullandı. – ERZURUM

Share: