Kastamonuspor taraftarlarının Galatasaray heyecanı

– Kastamonuspor taraftarlarının Galatasaray heyecanı

Kastamonusporlu taraftarlar, Galatasaray maçı amacıyla yola çıktı

KASTAMONU – Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur mücadelesinde Galatasaray ile karşılaşacak olan GMG Kastamonuspor taraftarları, otobüslerle İstanbul’a akım etti. Taraftarlar, Galatasaray ile GMG Kastamonuspor’un oynayacağı müsabaka amacıyla hararetli olduklarını söyledi.

Tarım Türkiye Kupası 3. Dolaşma mücadelesinde GMG Kastamonuspor, bu akşam saat 21.00’dahi Galatasaray’a konuk olacak. Nef Stadyumunda oynanacak maç öncesinde balaban çalkantı hayat dolu GMG Kastamonuspor taraftarları, Kastamonu Belediyesi taraftan tahsis edilen otobüslerle İstanbul’a gezmek amacıyla yola imdi. Şehrin ayrımlı noktalarından kaldırılan otobüslerle yola çıkan GMG Kastamonuspor taraftarı karşılaşma için çokça coşkulu olduklarını dile getirdi.

“Galatasaray’ı yenerek Kastamonu’evet bahtiyar şekilde döneceğimize inanıyorum”

Taraftarların maça güç bağlam gösterdiğini tamlayan Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Edip, “Çarşamba gününün şu iyice sabahında GMG Kastamonuspor ile Galatasaray ortada oynanacak yürek maçına Kastamonuspor’un taraftarını uğurlamış bulunuyoruz. Bu organizasyonu eden Kastamonu Belediyemize ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlısıyla Galatasaray’ı eler geliriz, tığ takımımıza güveniyoruz. Cengiz Aygün başkanım salim olsun baskı zamanda ligin başlamasına gücük süre kalsa dahi takımı kurdu. Kulübümüze destek oldu, ona da antrparantez elinden mevrut desteği gösterdiği üzere teşekkürname ediyorum. İnşallah kupa maçında Galatasaray’ı yenerek Kastamonu’ya bahtiyar tıpkı şekilde döneriz. Şu anda Cumhuriyet Altını Meydanından iki devam Kastamonu Belediyemizin tahsis ettiği şişman otobüs kalkış yaptı. Başka yerlerden da arkadaşlarımıza hasis otobüsler tahsis edilerek 35 yabanlık minibüste kalktı. Bizlerle bilet üstüne irtibata sabık arkadaşlarımız oldu. Öz araçlarıyla ya de göçüm tutarga revan arkadaşlarımızda oldu İstanbul’a. İstanbul gurubumuzla dahi bunu kombinasyon ederek 500 kişiye yakın kişiyle irtibata geçildi. Ayrımsız üstelik derneklerimizde İstanbul’birlikte bu maça kombinasyon yaptı. Herhalde sanırım bu şeb Nef Stadyumunu Kastamonuspor taraftarıyla dolduracağız. Takımımıza neşeyle gururla var gücümüzle destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ise içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı açıklamada, “Kültür Türkiye Kupası 3. Dolaşma mücadelesinde GMG Kastamonuspor, bu akşam saat 21.00’üstelik Galatasaray ile karşılaşacak. Karşılaşmada GMG Kastamonuspor’umuza başarılar diliyoruz. İstanbul’de takımımızı boydak artırmak istemeyen taraftarlarımızı sabahleyin itibariyle bulaşıcı ettik. Yolunuz çıplak sevinciniz daim olsun” ifadelerine vadi verdi.

Share: