İmzalı Milli Bando formasını depremzedeler amacıyla satacak

Sinop Büyükler Futbol Ligi takımlarından Gerze Gücü Spor’un Pakt Başkanı Fatih Ergün, imzalı A Milli Takım formasını gelirini depremzedelere affetmek amacıyla degaje arttırma usulüyle satışa çıkaracağını açıkladı.

Kulüp Başkanı Fatih Ergün, namına armağan edilen Beceri Yönetmen Şenol Zaman ve A Milli Takım futbolcularının imzasının bulunduğu kamer-çıplak formayı depremzedeler için kilitsiz küreksiz arttırmayla satışa sunacağını söyledi.

Fatih Ergün açıklamasında, “Antrenör kursunda Osman Üstünel hocam, Maharet Direktör Şenol Çağ’ten 2020 Avrupa Ayak Topu Şampiyonası’nda giydikleri formayı aldı. Formada Şenol Ruz, Mars Demiral, Cengiz Ünder, Âşık Vukufsuz, Burak Yılmaz, Edvar Söyüncü, Enes Ünal, Abdulkadir Mevcudiyet, Zeki Polat, Kaan Ayhan, İrfan Kahveci, Yusuf Musannif, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır’ın imzaları var. Bu model benim için haddinden fazla değerliydi amma formamızı depremzedeler üzere kullanılmak için bol ayrımsız fiyata harcamak istiyoruz. Hep hareket adamlarımızdan bindi bekliyoruz. Formamızın gelirini afet bölgemize bağışlayacağız. Ego da sarsıntı bölgesine gittim ve 3 gün orada kaldım. İnanın televizyondan gördüğünüz gibi değil, inanın oradaki şiddetli, sızı, üşüme rastgele şey var orada. Ama devletimizden Cenabıhak razı olsun, orada rastgele şeyi sağladı. Formamız inşallah değerini bulur. İnşallah aynı katkımız peki” dedi. – SİNOP

Share: