Güzün birlikte tatilin adresi Ilıca Harlek Termal Otel

Kütahya’daki kaplıcaların, sonbaharda dinlenmenin ve yenilenmenin adresleri arasında önce sırada saha aldığı bildirildi.

Kütahya’nın şifa bölgesi Ilıca Kaplıcaları’nda hayatiyet gösteren Harlek Termal Otel’in eylül ayında bile yüzde yüz sığa ile hizmet vereceği belirtildi.

Herlek Termal Otel Müdürü Açık Deniz Umur, yaptığı açıklamada, “Termal otelimiz yaz aylarında yüzdelik beniz sığa ile çalıştı. Sonbahara girdiğimiz bu günlerde otelimiz yeniden yüzde beniz yetenek ile bakım veriyor. Ilkgüz ayının sonuna kadar de meşgul olacak. Termal suyumuz romatizmal hastalıklar ilkin olmak için sportmen yaralanmaları ile iç ve aut menüsküs yırtıklarına felah olmaktadır” diye konuştu.

Umur, “Ilıca’üstelik vatandaşların konaklama, dinlenme ve kamp ika ihtiyaçlarına cevap veren bol miktarda tesisimiz bulunan. Hassaten büyükşehirlerde zinde vatandaşlarımızın bozulmamış çekicilik almaları ve dirlik zarfında saraka tatillerini geçirmeleri üzere kaplıcalara gelmelerini referans ediyorum. Kaplıcanın bulunduğu yerleşme alanlarının ciharıyek yanı ormanlarla ciltli, adeta oksijen deposu. Harlek Termal Otel’in sınırları içerisinde elde edilen bu natürel düzlem, termal su boyasız, mineral bakımında zengin, kokusuzdur. Doğanın tıpkısı hediyesi yerine şifalı mösyö termal havuz, eş termal havuz, bala havuzu ve berrak havuzumuz müşterilerimizin hizmetindedir” ifadelerini kullandı.

Harlek Termal Otel’in boş ve merbut kavuzları, Kütahya özellikle doğmak üzere Türkiye’nin ciharıyek yanından gelen vatandaşların akınına uğruyor. – KÜTAHYAShare: