Eşinin konusunda çaykara akarsu döktüğü kanıt edilen insan konuştu

Elazığ’da zinde 2 bala annesi Tempo Talih, eşi yoluyla tekraren çarpma edildikten sonra konusunda hazine su döküldüğünü kanıt etmişti. İddiaların hedefindeki insan Muhammed Baht, “İddiaların tek şekilde katılmıyorum. Bu ailesinin bire bir oyunudur” dedi.

Elazığ’bile kıvrak 2 yavru annesi Terane Baht, henüz önceki eşi tarafından defalarca çarpma edildiğini ve sonuç kendisine birlikte üstüne literatür su dökülerek yakıldığını argüman etmişti. Eş Muhammed Şans, eşinin iddialarına karşılık verdi. Olay haset evde olamadığını dile getiren Talih, iddialara katılmadığını ve bunun aynı baziçe olduğunu söyledi.

Olayın akilane olmadığını aktaran Muhammed Yıldız, “İddiaların tek şekilde katılmıyorum. Bu ailesinin tıpkı oyunudur. 2 kat metrukiyet davası açıldı. İlkinde zat isteği ile feragat edildi. Barışalım diye benden avukat aracılığı ile 5 bin liralık sevap alındı. İkinci davada ego Elazığ merkezde çalışıyordum ve eşim köydeydi. Oradan bezek eşyalarla alay malay eşim, ailesinin evine döndü. Bezen eşyalar orada harcandı. Sonuç olayda ise benim aynı alakam yoktur. Ben olayın olduğu esnada bizim oradan gelen tıpkısı amcanın aracına binip çarşıya gittim. O tam babası telefonla arayıp gel buluşup konuşalım dedi. Konuştuk ve bana sen kızımı yakmışsın, seni yakarım, evini yıkarım, aileni yakarım, sizi dağa çıkarırım kadar kelimeler kullandı. Kayınbabam anca söyleyince sen hangi diyorsun, ne saçmalıyorsun dedim. Sen işine git ego senin evine gidiyorum dedi. Ego üstelik olaydan şüphelenerek işe gitmedim, eve gittim. Eve vardım ve eşim evde namevcut. Kayım babam ile hastaneye gitmiş. Kaynanam ve beraberinde 3 pare ecnebi eş var. Burada ne oluyor dedim. Tek husus demeden tümce evine dağıldı. Filhakika o çatlak polis geldi. Olayın benle alakası yoktur” diye niteleyerek konuştu.

Boşanmayı kabul ettiğini aktaran Şans, “Ama oldukça samimiyse benden hiçbir ecir irade etmeden gelsin boşansın. Eğer niyeti maddi olarak benden tıpkı özdek çekmek değilse gelsin boşanalım. Bu bana yapılan aynı oyundur. Eğer ego kolunu kırmış isem seçme raporu var mı yada mahkemeye sunulmuş mu. Çocuklara darp varsa rapor alınsın ve mahkemeye sunulsun. en üst kim davada 4 bin teklik geçimlik istendi. Ego askeri sevap ile müteharrik biriyim o parayı lacerem ödeyebilirim” şeklinde konuştu. – ELAZIĞ

Share: