EGİOSB’den deprem bölgesine mama yardımı

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde yapı aşaması devam fail Ezine Gıda İhtisas Organize Endüstri Bölgesi’nin imalata güzeşte ilk fabrikası can dostlarımız üzere deprem bölgesine çaça yardımı gerçekleştirdi.

Ezine Azık İhtisas Kombinasyon Uran Bölgesi’nde (EGİOSB) üretime sabık Troya Petfood firması yer sarsıntısı bölgesine manidar bire bir müzaheret gerçekleştirdi. Amerika ve Avrupa standartlarını maksimum düzeyde kullanan ve geçtiğimiz günlerde üretime başlayan Troya Petfood firması yer sarsıntısı bölgesinde bulunan duygusal dostlarımızı unutmadı. Kedi kapik maması konusunda en üst teknolojiyi kullanan firma üstelik üretilen ürünler, süreç ayrı bire bir bölmede ham maddeler fiziki namına ayrı bire bir bölmede nihai ürünlerin paketlendiği alan tamamen özgür bire bir bölümde yerine özlük aralarında fiziki namına ayrıldığı için gelişigüzel makule hastalıktan hıfzıssıhha konuları ilgi edilmiş mama üreterek zelzele bölgesine ayrımsız tır gönderdi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelip 10 ili etkileyen depremden yağlık şişman tartı duyduklarını tabir fail Troya Petfood Firmasının Sahibi Ersoy Bahir, “Yurtiçi ve Yurtdışında başlatılan kampanyalara ayrımsız nebze olsa katkıda düşmek istedik. İstanbul ve Ezine’de bulunan tesislerimizden hareket bölgesine can dostlarımız için türlü mamalar gönderiyoruz. Bölgede büyük yıkım bulunuyor. Devletimiz bir yandan yaraları sararken, bizde bölgedeki hayvanların yaşadığı itici iklimde yardımcı olmak istedik. Fert dostlarımızın yanında olmalıyız. Elimizden gelen yardımı yapmaya çalışacağız” dedi. – ÇANAKKALE

Share: