Okumuş fen… Türkiye Kent Konseyleri Temas Başkanı Burak Taştan’dan Söke Belediyesi’ne Müzakere

Ardahan Şehir Konseyi Başkanı ve tıpkısı zamanda Türkiye Kent Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan’dan Söke’da ziyaretlerde bulundu.

Kocaeli’nde gerçekleştirilen Site Konseyleri Bölge toplantısı sonrasında ilk Kuşadası’na tıpkı ziyarette bulunan Birlik Başkanı Burak Taştan elan sonraları mülakat turunu Söke ile sürdürdü. Komutan Taştan, Söke Şehir Konseyi Başkanı Saliha Ondört ile alay malay Söke Belediyesi’ni ziyaret etti. Şehir Konseyi Icra Müesses Üyeleri Ahmet Tokmakoğlu ve Nejla Baştuğ, Kadın Meclisi Başkanı Seringül Bulu’nun de bulunduğu Şehir Konseyi heyetini, Söke Şehremaneti Başbuğ Yardımcıları Dr. Mustafa İberya Arıkan ve Ege Devrim Yerel karşıladı.

Site Konseyleri Birliği’nin çalışmaları ve yapısı ile ait bilgiler veren Türkiye Site Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan, Irtibat üyesi Söke Şehir Konseyi ile fena hâlde icraat ortaya koyduklarını anlatım etti. Söke Şehir Konseyi’nin Söke Belediyesi ile yaptığı işbirliğini bile izlem ettiklerini dile getiren Komutan Taştan, Söke Belediye Reisi Levent Tuncel özellikle başlamak için belediye yönetimine teşekkür etti. Burak Taştan kendisine gösterilen ısıdam ilgiden hava da ayrıca Söke Belediyesi’ne teşekkür etti.

Söke Şehir Konseyi Başkanı Saliha Ondört, Kontak Başkanı Burak Taştan’ı Söke’birlikte ağırlamaktan ekolojik ortam bahtiyar olduklarını ifade etti.

Türkiye Site Konseyleri Birliği Başkanı Burak Taştan’ın kendilerini ziyareti ile onurlandırdığını rapor fail Söke Uray Komutan Yardımcısı Dr. Mustafa İberya Arıkan, “Söke Kent Konseyi ile ağır ezgi bire bir faaliyet içerisindeyiz. Tıpkı araya geldiğimiz Birlik Başkanı ve Söke Kent Konseyi Başkanımız ile elan ne nev güzel icraat yapabiliriz bunları bile paylaşacağız. Ziyaretlerinden ortalık çok teşekkür ediyoruz” dedi. – AYDIN

Share: