Oğluna bütünüyle atılan babanın gözü döndü! Aşağılık çocuğu dövdüğü anlar kameralarda

Malatya’üstelik Dosdoğru Batu A. ile arkadaşı Ömer Faruk E., sitenin bahçesinde külliyen oynamaya başladı. Bu sırada Ömer Faruk E.’nin attığı bütünüyle, Sağlıklı Batu’nun karnına çarptı. Güzel Batu A. ağlamaya başladı. Oğlunun ağladığı gören Mehmet A., sahaya girerek, Ömer Faruk E.yi çifte-tokat dövdü. Sitede oturanlar araya girerek Mehmet A.’yı uzaklaştırdı. Ömer Faruk E.’in ailesi, polis güçleri merkezine anbean suç duyurusunda bulundu.

“ÇOCUĞU TEKMELİYOR”

Ömer Faruk E.’nin babası Salih E., oğlunun yediği dayak sonrası psikolojisinin bozulduğunu ve okula dahi gezmek istemediğini belirterek, “Şehir sakinlerinden Mehmet A.’nın çocuğuyla külliyen oynarken, top Mehmet A.’nın çocuğuna değiyor. Evi filhakika sahaya bakıyor. Ağza alınmayacak kelimelerle kalay ediyor, koşarak geliyor ve tayyare tekme ile tekmeliyor, altına alıyor. Burada sitede işyar arkadaşımız koşarak elinden alıyor. İlk aşamada beni arıyor ve ‘Salih Koca hakeza tıpkısı görüngü oldu, kızdım’ filan dedi. Ben üstelik inandım, sabahleyin kameraya baktığımda ayrımlı gördüm. Hastaneye götürdüm, hastaneden rapor aldık, kafada şişlikler vardı. Oradan bala şubeye gittik, ifadesini aldılar bizim çocuğun.

“OKULA YUMRUK GÖNDERİYORUM”

Ondan sonradan karakola anbean şikayetçi olduk. 3-4 gündür çocuğun burnu kanıyor, çocuk panik oldu aşağıya bile inmek istemiyor. Okula bile 2 gündür ego yumruk gönderiyorum. Şehir sakinlerinin çocukları dahi elhak bu kişiden korkuyor. Kişinin biraz kontak hareketleri falanca var. Bugün da toplumsal hizmetlere bilgi verdim, yaşı hoşur olduğu amacıyla. Ehlivukuf raporunun görüntüleri dahi var. Içtimai hizmetler, izlem edeceklerini ilettiler. Bu arkadaşa bire bir zaman evvel gerekenin yapılmasını istiyoruz” dedi.

SİTE GÖREVLİSİ: GÜÇLÜKLE AYIRDIM

Kent görevlisi Levent Ünlüer ise olayı görünce koşarak gidip Ömer Faruk’u kurtardığını tabir ederek, “Mehmet A.’nın koşarak geldiğini gördüm. Bir bile bağırtı sesi olunca ben de peşi sıra koştum. Mehmet A.’nın yer içerisine girerek Ömer Faruk’a vurduğunu gördüm. Çocuğu havaya kaldırırken, ben Mehmet A.’yı tuttum ve ‘ayıptır ağabey yapma’ diye niteleyerek ayırdım. Kendilerini buradan çıkarttım” diye niteleyerek konuştu.Share: