Nazır Kasapoğlu, GSB yurdundaki çağa sevincine eş oldu

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, Diyarbakır’birlikte Selahattin Eyyubi Kız Yurdu’nda artan ve eski ahit mevlit fail Mizgin Geyik ve Muhammed Ensar bebeği konuşma etti.

Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Diyarbakır’bile GSB yurtlarında mütezayit depremzedeleri ülfet etti. Diyarbakır Selahattin Eyyubi Kız Yurdu’nda mütezayit depremzedelerle bire bir araya mevrut Icra Vekili Kasapoğlu, geçmiş çağ tevellüt fail Mizgin Geyik’i ve bebeğine ziyarette bulundu.

Anne Mizgin Geyik ve Muhammed Ensar bebeğin keyif durumu hakkında bilgi düzlük Bakan Kasapoğlu, Muhammed Ensar’ı kucağına alarak sevdi. Mizgin Geyik’e aldatıcı olsun dileklerini ileten Nazır Kasapoğlu, Muhammed Ensar bebeğe altın dürü etti.

Icra Vekili Kasapoğlu, esas Mizgin Geyik ile sohbetinde, “Bizler seçme ahit yanınızdayız. Allah bahtını bariz etsin, ömre bedel ve ayrıntılı ömürlü olsun. Bu sıkıntılı, darülfünun öğrencileri için amma gördüğünüz gibi hakeza durumlarda bile bu milletin evlatları üzere, eskimemiş doğanlar için yuva oluyor. Bildirme tendürüst ensiz öğrencimiz Muhammed Ensar, bilen olsun inşallah” ifadelerini kullandı. – ANKARA

Share: