Kamyonetle makine mebde kafaya çarpıştı: 1 ölmüş, çorlu

Denizli’nin Çameli ilçesinde bire bir kamyonetin önünde revan aracı sollamaya çıktığı esnada, alın yönden gelen araba ile çıban kafaya çarpışması sonucu meydana mevrut kazada 1 kişi öldü, 4 emanet yaralandı.

Kaymakamlık, Çameli ilçesine sınırlanmış Karabayır Mahallesi sefer ayrımını geçtikten tahminî 100 metre ilerisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Ahmet Acara idaresindeki 20 AIJ 092 plakalı Ford Cruger marka kamyonet ile Fethiye istikametinden Çameli istikametine tutum halinde iken Elmalı Mahallesi misil ayrımını geçtikten kestirmece 100 metre sonraları uğrunda revan tıpkı ara bulucu sollamaya çıktığı esnada cebin yönden gelen Ayhan Aydoğmuş yönetimindeki 20 AFC 668 plakalı Wolswagen Passat marka açacak ile kelle kafaya çarpıştı. Kaymakamlık sonrası bölgeye çok sayıda esenlik, itfaiye ve açıkgöz ekibi irsal edildi. Görüngü adına giden sağlık ekibi, yaptığı incelemede Ayhan Aydoğmuş’un hayatını kaybettiğini belirledi.

Otomobilde bulaşıcı yerine kâin Buse Avşar ve Serhat Aydoğdu ile kamyonetin şoförü Ahmet Çevik palyatif kendisine mevcut Anıl Demirçelik isimli şahıslarda yaralandı. Meydana gelen kazada bütün 1 dirilik öldü, 4 emanet ise yaralandı. Yaralılar genişlik mümasil hastaneye kaldırılırken, vesait bile hurdaya döndü. Kazayla ilgilendiren anket başlatıldı. – DENİZLİ

Share: