Hizmet için gelişigüzel meşveret ile mesai vurgusu

SELIM Parti Malatya Mebus Ahmet Şarap, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, DÜRÜST Parti Malatya İl Komutan Yardımcısı Alp Kavuk, YANLIŞSIZ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, DOĞRU Parti İl ve İlçe Umumi Heyet Üyeleri, Malatya Tecim ve Endüstri Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ağababa Sadıkoğlu’nu ziyaret ederek anlı şanlı olsun dileklerini iletip, kutlama ettiler. Ziyarette, hizmet amacıyla birlikte enformasyon ile iş vurgusu yapıldı.

Ziyaretten hava teşekkürname eden Başkan Sadıkoğlu, “Vekilimize, belediye başkanımıza ve fırka yöneticilerine şişman ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Önceki dönemde olduğu üzere yeni dönemde dahi tamam siyasi partilere bedel mesafede müzakere kültürümüzü bitmeme ettireceğiz. Siyasilerimizle enformasyon ederek üyelerimizin göz sorunlarının çözümü noktasında icraat yürütmeye bitmeme edeceğiz” dedi.

“Gelişigüzel çalışacağız”

MTSO ile birlikte debi etmeye devam edeceklerinin altını çizen Başbuğ Güder, “Tahminî iki hafta geçmiş yapılan seçim ile baştan başbuğ seçilen Oğuzhan kardeşimize kandırıcı olsun emretmek için buradayız. Hedefimiz Malatya. Şehrimizin elan iyi noktalara gelmesi amacıyla birlikte çalışacağımızı ifşa etmek istiyorum” diye niteleyerek konuştu.

“Çalışkan çalışmalarınızı gördük”

MTSO’nun şehrin arz iri STK’sı olduğunu kaydeden Saylav Çakır, “Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilimiz sanayisinin gelişmesi, yatırımcıların gelmesi konusunda çokça şişman emek ve gayretleri oldu. Biz ticaret odasını değme devir önemsiyoruz. Çünkü ülkemizin ekonomisinin büyümesi ile gelişigüzel ilimizdeki sanayicinin ve ekonominin büyümesi birlikte benzeri o kadar yetişkin. Tecim odamız burada koskocaman bir alım çalım üstleniyor. Geçtiğimiz dönemde çalışkan çalışmalarınızı gördük. Yeni dönemde bile başarılar diliyorum. Bizlere birlikte hangi düşerse Malatya’mızın sanayisi ve ekonomisi için yapmaya hazırız, alay malay çalışacağız” dedi.

Ziyarette, MTSO Başkanı Melik Çeri, MTSO Umumi Heyet Üyeleri Mustafa Duyarlı, Özcan Dündar, Mahmut Boyraz, Mahmuthan Kasap, Mehmet Bülbüloğlu, Osman Sebep, MTSO Divan Başbuğ Vekili Şemsettin Tüdün, MTSO Meclis Üyeleri Bahtiyar Ede, Cemil Saika, Mikail İkiz üstelik düzlük aldı. – MALATYA

Share: