1 kişinin öldüğü eğlendiri kavgasının görüntüleri ortaya çıktı

Yardımcı’ta canlılık mekanında sâdır ve ayrımsız kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavganın görüntüler ortaya bundan sonra. Görüntülerde hayatını kaybeden kişinin vurulma anları, mekanının asayiş kameralarına her an yansıdı.

Görüngü, Cumartesi gecesi geç saatlerde İzmir – Çeltek Karayolu üstünde merkeze sınırlı Kaşbelen Köyü’nde bire bir eğlence mekanında meydana geldi. İddialara bakarak coşku mekanında M.H. ve M.Ç. beyninde elan tanınmayan tıpkı sebepten ağız dalaşı çıktı. Büyüyen ağız dalaşı yerini silahlı kavgaya bırakırken M.Ç., M.H.’yi ateşli silahla vurarak yaralayarak görüngü yerinden kaçtı. Fenomen hesabına gelen esenlik ekipleri gaileli M.H.’yi Çeltek Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Olay yerinden kaçan M.Ç. ve yanındaki tıpkısı arkadaşı ise Sivaslı ilçesinde açıkgöz ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. M.Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, yanındaki arkadaşı ise adli kontrol neredeyse başıboş kaldı.

Ağır yaralanan M.H., kaldırıldığı hastanede yapılan bilcümle müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Meydana mevrut olayda M.H.’nin vurulma anları ise güvenlik kameralarına giderek yansıdı. CHP Uşak Saylav Özkan Yalım’a ait binada zindelik gösteren canlılık mekanında geçtiğimiz yıl de analog bir silahlı kavganın yaşandığı öne sürüldü. – YARDIMCI

Share: