YANLIŞSIZ Partili kadınlardan depremzedelere düşündürücü destek

DOĞRU Tümen Denizli-Vazıh- Muğla Eş Kolları Teşkilatı, “Isıdam sofralar tekrar kurulsun aş damı seti” kampanyası çerçevesinde anlamlı günde Hatay iline 850 skor koli malzeme gönderdi.

DOĞRU Parti Umumi Kalıp Avrat Kolları Başkanlığı vasıtasıyla başlatılan ve 70 ilde katılımıyla desteklenen “Hamam sofralar yeniden kurulsun mutfak seti” kampanyası amacıyla Yanlişsiz Tümen Denizli İl Avrat Kolları Başkanlığı harekete geçti. Vazıh – Muğla Karı Kolları Teşkilatı ile alay malay yapılan icraat çerçevesinde hazırlanan 850 koli aş damı malzemesi, tırlara yüklendi. Günlerdir özenle depremzedelere hazırlanan malzemeler, düşündürücü günde Hatay iline ulaştırıldı.

Selim Parti Denizli İl Başkanlığı binasının uğrunda izah işleyen Denizli Eş Kolları Başkanı Feride Kabadayılar, “Bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Denizli – Münevver – Muğla Kadın Kolları Teşkilatlarımızla Hatay’da depremden etkilenen kadınlarla alay malay olma kararı aldık. Depremzedelerimiz sıcak sofralarını tekrar kursun diyerek Umumi merkezimizin koordinasyonu ile aş damı setleri hazırladık, ‘Yunak Sofralar’ kampanyası ile onlara bu setleri ulaştırıyoruz. Bu süreci cesamet kavim umum ele vererek atlatacak, depremin yaralarını bilcümle gelişigüzel saracağız. Hayatın seçme alanında büyük kalın yüklenen, nesillerin yetişmesinde büyük paya cemaat olan, alın teriyle ve emeğiyle var olan yekpare emekçi kadınların haset hümayun olsun” dedi.

“DOĞRU Parti Denizli teşkilatı namına seçme antlaşma yanlarındayız”

Depremzedeler üzere yapılan çalışmanın örneklerden tıpkı tanesi olduğunu anlatım eden DÜRÜST Öğür Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, “Bugün sofralarımızın baştan kurulması üzere ve oradaki depremzedelerin ihtiyacı olan aş damı malzemelerini taşıyan bu kamyonu uğurlayacağız. Ziyalı ve Muğla’dan gelen eş kolları başkanlarımız doğmak üzere tekmil yönetime teşekkürname ederim. Bizim genişlik elem zamanda zahir bağlantı ve beraberlik olduğumuzu gösteren örneklerden tıpkısı tanesidir. Bizlerde AK Tümen Denizli İl Teşkilatı yerine Rabbimin izniyle oradaki kardeşlerimize bindi olmaya devam edeceğiz” dedi. – DENİZLİ

Share: