YANLIŞSIZ Parti’li Çakır’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na “Jeremy Rifkin” tepkisi

SELIM Öğür Erzincan Mebus Hüccet Şarap, Jeremy Rifkin’in CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı olmasını eleştirdi.

Çakır, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Aralık’ta “basiret belgesi” açıklayacağını anımsattı.

“Vizontele” filmine çevirme yapan Çakırdoğan, “Orada TRT’nin kitap akışı kesildiği devir televizyonlarda karıncalanma olurdu. TV izleyenler de ‘karıncaların filmi bitmeme ediyor’ derdi. Zımnında altılı ganyan masanın ve Kılıçdaroğlu’nun bilcümle de bununla özdeşleştiğine şahit oluyoruz.” dedi.

Her fırsatta Türkiye’yi düşmanlarına şikayet etmeyi ve karalamayı ihtilaf sanan zihniyetin tek vizyonunun “sakil, apışık Türkiye” olduğunu savunan Çakırdoğan, “Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum: Ne ant milli olup sıradan milletimiz için çalışacaksın? Teröristlere, HDP’ye öz saygı kazandırmaktan hangi antlaşma vazgeçeceksin? Aşina, Kılıçdaroğlu, Angela Merkel’in eski danışmanını kendine danışman olarak atadı. Türkiye’dahi adam kalmadı demin de Türkiye düşmanlarının danışmanlarıyla kat yürümeye bitmeme ediyor.” diyerek konuştu.

Share: