YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başkanvekili Vareste, Tekirdağ’da esnafı ülfet etti

DOĞRU Öğür Umumi Başkanvekili Numan Vareste, Tekirdağ’birlikte esnaf ziyaretinde bulundu.

Vareste, Dertli ilçesinde cuma namazı sonrası Süleymaniye Camisi önünde bekleyen mânialı yurttaş ile ayrımsız müddet dostça edip ışık çektirdi. Peşi Sıra Omurtak Caddesi’nde esnafa “iyi işler” dileyen Vareste, bir dükkana girerek esnafla dostane etti. Kurtulmuş, elan sonradan Cumhuriyet Meydanı’ndaki “SELIM Nokta Uzlaştırıcı”na geçti.

Kurtulmuş, partililerle buluşmasının arkası sıra yaptığı konuşmada, Türkiye’nin önümüzdeki dönemde çokça cesim tıpkı seçime gideceğini söyledi.

Seçimde Hastalıklı ve Tekirdağlıların Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’a verecekleri desteği önemsediklerini ifade fail Kurtulmuş, şunları kaydetti:

“İnşallah Türkiye iyicene tıpkısı ivme yakaladı. Türkiye’nin bu ivmeyi sürdürebilmesi üzere bizim Türkiye 100 yılı dediğimiz yani önümüzdeki 100 yılın, Türkiye’nin dünya ölçeğinde sözü dinlenen, itibarı güçlenen aynı talih haline gelmesi üzere bilcümle bu arada canla başla mücadele edeceğiz. Önümüzdeki seçimlerde Türkiye 100 yılının kapılarının vatandaşımız tarafından, milletimiz marifetiyle sonuna kadar açıldığı tıpkı intihap olacaktır diye niteleyerek beklenti ediyoruz. Sizlerin birlikte desteklerini, gayretlerini bekliyoruz.”

Ardından partisinin kaymakamlık başkanlığını musahabe eden Kurtulmuş, partiye katılanlara rozet taktı.

Ziyarete DOĞRU Öğür Tekirdağ milletvekilleri Mustafa Gürültü ve Mahmur Çiçeği Koncagül ile AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan üstelik katıldı.

Share: