YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanı Dt. Başaran;

YANLIŞSIZ Fırka Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir’birlikte yapacağı Şişman Açılışlar ile ilişkin basın açıklaması yaptı. Başaran, “Cümle Balıkesirlileri toplu açım törenine bekliyoruz” dedi.

YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, bugün Kuvay-i Milliye Meydanı’nda Balıkesirlilerle buluşup, Toplu Açım yapacak olan Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişi ile ilgili yaptığı açıklamada; “Balıkesir, Cumhurbaşkanımızla birlikte bakir eserlere bugün kavuşmuş olacak. Tığ bile, Cumhurbaşkanımızla özlenti ve dinamit gidermiş olacağız. Bu araç ile Ego bugün, bütün Balıkesir’li hemşehrilemizi Şişman Açılış törenine tıpkı misil daha davet ediyorum. Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’e yakışan şekilde karşılayalım ağırlayalım” dedi.

Cumhurbaşkanımızı, Balıkesir’e yakışan şekilde ağırlayalım

Balıkesir’üstelik çok muhteşem yatırımların Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafınan açılışının yapılacağını vurgulayan DÜRÜST Tümen İl Başkanı Ekrem Başaran, “Zaman saat 14.00’da Kuvayi Milliye Meydan’ında Cumhurbaşkanımızı Balıkesir’bile ağırlayacağız, Dolgun Açım törenimizi gerçekleştireceğiz. Bu noktada tığ cemi Balıkesirlileri parti ayrımı yapmaksızın, yöntem katmaksızın miting alanımıza, dolgun küşat törenini yapacağımız alana haykırmak istiyoruz. Tümen ayrımı olmaksızın mecmu vatandaşlarımızla inşallah ferda saat 14.00’de Kuvayi Milliye Miting Alanımızda bu arada olacağız” dedi.

Geleceğimize yatırım yapmaya bitmeme ediyoruz

2019’dan bugüne Balıkesir’e haddinden fazla bunaltıcı yatırımların yapıldığını vurgulayan SELIM Fırka İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Gençlerin geleceğini şehrinde görmesi açısından bu yatırımların çokça balaban olduğunu söyledi. Alelhusus OSB’deki yatırımlarımız, fabrikalarımız, burada çalışan işçilerimiz, teknisyenlerimiz, mühendislerimiz, art düzem yöneticilerimizi inşallah ilerleyen zamanlarda kâffesi şehrimizden olacak. Geleceğini ben bu şehirde yaşayacağım diyecek insanları açıkçası barındırmakta ve çok pahal yatırım almaktadır. Amma akıbet üç yılda 16 parça yatırımın Balıkesir amacıyla genelinde 7 milyar 500 milyon liralık aktüel rakamla 27 milyar 751 milyonluk aynı yatırım ve arttırma 5 bin 168 kişinin istihdam edildiği aynı envestisman gerçekleşti. İnşallah önümüzdeki biraz sene içinde OSB’nin genişlemeye açılan ikinci ve üçüncü etaplarıyla bu rakam katlanarak gidecek. Minimal 30-40 bin istihdamı barındıracak kapasiteye nail olacak. beraber Bandırma OSB açılmış olacak. Gine Susurluk, Balya civarlarında planlanan OSB’ler devreye girmeye başlayacak. Balıkesir Cenup Marmara’nın kalbi noktasında haddinden fazla aheste aynı yatırım ve istihdam imkanı olan benzeri site olmuş olacak” dedi

Cumhurbaşkanımız Balıkesir’da şişman açılışlar gerçekleştirecek

Büyükşehir Belediyemizin yaptığı 47 hizmet ve proje, Birleştirme Sanayi Bölgesi’nde 42 işletme ve harici kamu yatırımın açılışlarının gerçekleştirileceğini tamlayan Komutan Başaran, bu yatırımların 16’sının memleket merkezinde olduğunu söyledi. Başkan Başaran, “Kamuda birlikte 2019-2022 yılları arasında vakit kaybetmeden tamamlanan 207 sayı yatırımı bitirdik. Bu yatırımların bedeli 2 bilyon 603 bin teklik. Bunların içerisinde belediyelerin yaptığı yatırımlar yok. Takkadak genel bütçeden yapılan yatırımlar var.

Balıkesir yapılan yatırımlarla elektrik merkezi oldu

Bunlar nedir diyerek bakacak olursak; hastaneler, yollar, köprü ve munsap kadar yatırımlardır. Gine Cumhurbaşkanımız bunların açılışını gerçekleştirecek. Bu yatırımların içerisinde Bigadiç’te Ardıçtepe Barajı, Bandırma’de Fatma Ana Kız Öğrenci Yurdu, şehrimizdeki olimpik merbut yüzme havuzu, site merkezindeki Konfedere Uluslar 70’nci Sene Cahillik Merkezi, Karesi Yaşlılar Yurdu, Edremit Kültür Sarayı ve Kapalı Spor Salonu, Edremit Umum Kütüphanesi, İvrindi, Marmara, Gömeç Büyüklük Hastaneleri, Bigadiç Su Tedavisi Merkezi bulunmaktadır. Çabucak Milli Terbiye Bakanlığı namına 85 ekol ve güçlendirilmesine değişmeyen sunulan 83 okulla ait çok dokunaklı yatırımlar yapıldı. Milli Eğitim Bilimi Bakanımız en üst geldiğinde Balıkesir’e yeni yapılacak Fen Liseleri ve gayrı ilçelerdeki yatırımlarla bu arada 2 milyar 600 milyon yatırımın haricinde 750 milyon teklik ilave envestisman müjdesi vermişti. Bunlarda devam ediyor” dedi.

DÜRÜST Öğür, öğür ayrımı yapmadan hizmetlerini yapıyor

AK Tümen İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “SELIM Öğür’de tek yeri, hiçbir şehri, beldeyi, hiçbir insanını atlamadan parti ayrımı gözetimi yapmadan tamam hizmetlerini ülkenin seçkin noktasına yayıyor. Temas tarafı abad etmeye çalışıyor. Seçkin sözüyle, konuştuğu herhangi bir lafıyla icraatlarını hesabına getiriyor. Bildiğiniz kabilinden, pandemi donemin üstelik, daha önceden işlenmiş olan Şehir Hastanemiz Balıkesir amacıyla çokça dirimsel ayrımsız misyon yürütme etti. İzmir -İstanbul Otobanı tamamlandı ve istanbul’a muvasala 2 saate indirdi. Bu şehrimize yatırımcıların ilgisini ve yatırım yapılabilirliği olumlu yönde çok etkiledi.

DÜRÜST Parti, 21 yılda hayalleri gerçekleştirdi

Tarım ürünlerinin üretimi sürekli destekleniyor. Çiftçimize her daim apotr oluyoruz. Memurlarımıza yönelik 3600 ek göstergedeki aranjman ve EYT’deki düzenlemeler vatandaşlarımızı rahatlatan icraat, geçenlerde hayata geçiriliyor. Merkezi hükümet olarak yapılan elverişsiz, cahillik merkezleri, spor tesisleri, heybet hizmet binaları, hastaneler, esenlik ocakları, cankurtaran ve sair maharet sağlık hizmetleri noktasında çok uzaklık kaydettik. Milletimize hizmet amacıyla vargücümüzle de çalışmaya bitmeme ediyoruz. Antrparantez; Asgari ücret, tekaüt maaşları ve farklı çalışanların maaşlarında ve Hekimlerin ücretlerinde güç artışlar yapıldı. 21 yıldır SELIM Tümen ne söylediyse hesabına getirdi yerine getirmeye devam ediyor. Bugüne kadar ülkemizde gerçekleştirilen yatırımlar ve hizmetler YANLIŞSIZ Partinin milletine cebin duyduğu sorumluluğun eseridir.

Balıkesirli hemşehrilerimizi miting alanına bekliyoruz

Son yerine Acun Lideri olan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlamaktan büyük ayrımsız cümbüş, öz saygı ve mutluluk duyuyoruz. Balıkesirli hemşehrilerimizi Cumhurbaşkanımızı bildirme mebzul şekilde durdurmak için Kuvay-i Milliye Meydanı’na bir posta elan davet ediyorum” dedi. – BALIKESİR

Share: