Veli Bölgesi Kariyer Fuarı’na 2023’te PAU¨ sülale sahipliği yapacak

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda geçtiğimiz yıl İzmir’de düzenlenen Iye Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf), 2023 yılında Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde Denizli’de gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda geçtiğimiz yıl Veli Üniversitesi ev sahipliğinde İzmir’de düzenlenen Iye Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf), 2023 yılında Pamukkale Üniversitesi ile Denizli’de gerçekleştirilecek.Konu ile ilgili izah yaparak müjdeyi veren Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, “Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi vasıtasıyla yapılan güruh ile bildirilen EgeKaf 23’e familya sahipliği yapma görevimiz, üniversitemiz, şehrimiz ve Iye Bölgesi amacıyla kandırıcı iyi olsun. Böylesi prestijli tıpkı etkinliğe sülale sahipliği fırsatını üniversitemize sunan Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Sağ Atay ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. EgeKaf 23’e karı sahipliği ika hedefimizde bizleri destekleyen Denizli Valimiz Ulu Fuat Çevik ilkin kalkışmak amacıyla Denizli Büyükşehir Belediye Reisi Osman Zolan, Denizli Sanayi Odası Başkanı, Denizli Tecim Borsası, Denizli Tecim Odası Başkanı Garaz Erdoğan’a teşekkürü tıpkısı takanak bilirim. Ayrıca EgeKaf 22’de üniversitemizi bekâr bırakmayan, EgeKaf 23 üzere bizden desteklerini esirgemeyen Denizli iş dünyasına, akademik ve idari personelimize motivasyonları ile bizleri güçlendiren öğrencilerimize şükranlarımı sunarım. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde EgeKaf 23’ün tamlık hissedar üniversiteleri, Denizli yerli yönetimleri ve gelişim dünyası ile teşrikimesai içre Denizli’miz üzere mefret bire bir etkinliğe imza atacağımızdan eminim. EgeKaf 23’ün üniversitemize, Denizli’mize ve Veli Bölgemize güzel olmasını diliyorum” dedi.

EgeKaf 23’de birçok etkinlik yapılacak

23-24 Şubat 2023 tarihinde düzenlenmesi planlanan Iye Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf 23) Veli Bölgesi’nin üniversite gençliğini hisse senedi dünyası ile bire bir araya getirecek. Fuarda telaki atölyeleri, seminerler, paneller, sosyal etkinlikler, söyleşiler, mektepli odaklı pek çok eğitim bilimi, workshop çalışmaları, sempozyumlar hazırlanması planlandığı açıklandı. – DENİZLİ

Share: