Uçaklara iki kıvrım koltuk

Ukrayna’ya destek olmak için özellikle Kremlin oluşmak için birçok Acımasız büyüklük sitesini hacleyen hacker grubu Anonymous, bu kat Rusya Şekil Bankası’nı hackledi. Anonymous, “Vladimir Putin, tek peçe güvende değildir. Gelişigüzel yerdeyiz. Sarayınızdayız. Yemek yediğin yerdeyiz. Masanızdayız, uyuduğunuz odadayız” mesajı verdi.

Bilinmeyen anlaşmalar dahi karışma 35 binden aşkın belgeyi yayınlamaya başlayan Anonymous tarafından yapılan görüntülü açıklamada, bu dosyaların boyutunun 28 gigabayt olduğunu açıkladı. Anonymous, bazen genel ağ siteleri üzerinden erişime açılan dosyalarda hususi anlaşmalar de dahil çok yetişkin belgelerin olduğunu kaydetti.

ANONYMOUS: PUTİN BİR YALANCI, DİKTATÖR, KAVGA SUÇLUSU VE YAVRU KATİLİ

Rusya Celal Başkanı Vladimir Putin’dahi kaba mesajlar gönderen Anonymous, Rusya Şekil Bankası’nın hacklenmesine dair açıklamasında, “Esenleme Dünya vatandaşları. Putin, Rus halkını yıllardır açlığa sürüklüyor. Putin medyayı durdurdu ve muhalifleri cezalandırdı. O, Kremlin’in odalarında eğlenirken, Rusya halkı hesaplı olarak dokunaklı çekti. Vladimir Putin ayrımsız hileci, bir zorba, benzeri uğraş suçlusu ve ayrımsız bala katilidir. Putin ve oligark arkadaşları, silah tüccarlarıyla gelişigüzel dünyayı felakete sürüklüyor. Ukrayna’dahi Putin’mağara emriyle binlerce sivil ve arı adam öldürüldü. Beniz binlerce Ukraynalı yerinden edildi. Hastaneler, okullar ve sığınaklar bombalandı. Ayrıntılar ailelerini, aileler çocuklarını kaybetti. Vladimir Putin, Nijerya’dahi, Şili’bile, Nikaragua’da diktatörlere ne yaptığımızı hatırla. İsrail’i, MEMLUK’yi, Avrupa’yı, Master Card’ı, SARS’ı ve özge tam çekişme destekçilerini elbet cezalandırdığımızı hatırla” dedi.

‘HER YERDEYİZ, SARAYINIZDA, YEMEK YEDİĞİNİZ YERDE, MASANIZDA…’

Açıklamanın devamında Putin’e üstelik mütalaa gönderen Anonymous şunları kaydetti:

Vladimir Putin, tek sır güvende değildir. Değme yerdeyiz. Sarayınızdayız. Yemek yediğin yerdeyiz. Masanızdayız, uyuduğunuz odadayız. Şimdi. Rusya Eşkâl Bankası’na ilişik binlerce belgeyi, anlaşmaları, yazışmaları, mal transferlerini, oligarklarınızın ticari sırlarını, halktan sakladığınız ana tutum raporlarını, diğer ülkelerle imzaladığınız tecim anlaşmalarını, beyannamelerinizi, kayıtlı destekçilerinize ilgili bilgilerinizi, konferans videolarınızı ve kullandığınız programları paylaşıyoruz. NATO, MEMLUK ve Avrupa Birliği (SU) yalancıdır. Yemeden Içmeden insanlığı köleleştirmek istiyorlar. Hepsinin tutkun kapılar ardında anlaşmaları var. Dünyanın seçkin yerindeki masumlar yalnız değil. Tığ siziz. Siz bizsiniz. Kontrolü elinize alın. Biz masumların yanındayız. Savaşa ve sömürüye cevaz vermeyiz. Tığ Anonymous’mahir. Biz birliğiz. Affetmeyiz. Unutmayız. Bizi bekleyin” dedi.

Anonymous, Rusya Kalıp Bankası’na ilgili 35 binden aşkın dosyayı genel ağ siteleri üzerinden paylaşırken, olabilecek engellemelere karşı verilerin başka sakıncasız internet sitelerine birlikte yüklendiği belirtildi. Anonymous’un paylaştığı genel ağ siteleri üzerinden indirilen muamma belgelere bir nice gönül ulaşmaya önceden, içerikleri ile ait üstelik ilgililerin çözümlemesine başlandığı öğrenildi.(Sözcü)

FBI, ESIR’li şirketleri Acımasız hackerlara cebin uyardı

Şimal Koreli hackerlardan Rusya’ya siber geveze

Uluslararası hacker grubu Rusya’birlikte çökertildi

Zalim hackerlar, iletişim araçları şirketine saldırdı

Anonymous Lady Diana’nın ölüm nedenine dayalı belgeleri yayınladı

Anonymous, 33 hastane sistemindeki bilgileri sildi

Share: