Tüvana horozlar artan 3 maça odaklandı

Denizli’birlikte ligde 13. hafta itibari ile 8 yengi, 2 beraberlik, 3 çökmüş kayran Denizlispor U15 Takımı’nın hedefi küsurat 3 maçı bile kazanarak Türkiye Şampiyonası takım finallerine katılmak.

Çalışmalarını Doğan Demircioğlu Yan Sahası’nda sürdüren Denizlispor U15 Takımı, Kaptanspor U15 Takımı ile hazırlık maçında karşılaştı. Maçı ve ligi değerlendiren Denizlispor U15 Takımı Maharet Sorumlusu Hüseyin Üzücü, lige sunulan arada üstelik genişlik bereketli şekilde hazırlanmaya çalıştıklarına belirterek, “Seçme iki takımı birlikte verdikleri mücadeleden çevre tebrik ediyorum. İyi bire bir maç oldu. Klasman alışılagelen birlikte bu hafta başlıyor fakat tığ karşılaşma yapmadan geçireceğiz. Bizim maçımız benzeri ahir hafta Afyonspor ile olacak” dedi.

“Amacımız küsurat 3 maçı alarak ligi uzatmak”

Önlerindeki maçları kazanarak ligi örtmek istediklerini belirten Kötü, “Bu haftayı de tedarik maçları ile geçireceğiz. Hafta sonu ayrımsız tedarik maçı henüz ahiz planımız var. Hazırlıklar gayet ferah gidiyor. Çocukların performanslarında inişler çıkışlar olabiliyor ama mücadele ve baziçe mantığı adına sahada istenileni vermeye çalışıyorlar. Bilcümle diyorum ‘Kötü amerikan bar atabilirsin amma zehir koşamazsın’. Onu birlikte aha füru ellerinden geldiği büyüklüğünde mücadele ediyorlar. Amacımız kalan 3 maçı alarak ligi alaşağı etmek. Çocuklar inşallah hedeflerine ulaşarak istedikleri yerlere masraflar” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: