Turkcell’den KOBİ’lere Dijital Inkılap desteği

Sıradan ve ölçülü ölçekli işletmelere müzaheret etmek üzere başlattığı Dijital Transformasyon Finansmanı ile Turkcell, KOBİ’lerin teknolojik iz ve bakım alışverişlerine finansman desteği sunmaya devam ediyor. Gelişigüzel sabık periyot KOBİ’lere finansman desteğini henüz dahi zait Turkcell, finansman şirketi Financell tarafından 2021 yılında 160 milyon teklik yüreklilik sağladı. Tıpkısı yılda 11 binden aşkın KOBİ’nin yararlandığı ve 36 taban varan taksitlerle düşüncesiz ifa imkanının sunulduğu Sayısal Inkılap Finansmanı; akil telefondan tablete, bilgisayardan sunucuya, yazılımdan projeye ve bakım desteğine kadar temas türlü teknolojik gerekseme amacıyla finansman desteği sağlıyor. Antrparantez KOBİ’ler elastik ödeme planları oluşturma ve ödemelere 3 kamer bilahare tevessül avantajlarından de yararlanabiliyor.

“Esnek ödemeli finansman desteğimizle üstelik KOBİ’lerimizin yanındayız”

Üreterek büyüyen Türkiye hedefi çerçevesinde ekonominin can damarı konumunda olan KOBİ’lerin uçtan uca dijitalleşme yolculuğunda tamamıyla yanlarında olduklarını tamlayan Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Türkiye’nin ilk dijital operatörü namına, teknolojik finansmanın öncüsü olan grup şirketimiz Financell hisse senedi birliğiyle KOBİ’lere finansman desteğimizi sürdürüyoruz. Dijital Inkılap Finansmanı namına adlandırdığımız elastiki ödemeli finansman desteğimiz sebebiyle KOBİ’lerin teknolojik ihtiyaçlarına uygun ve acul cesaret imkanı sağlıyoruz. Böylecene KOBİ’ler, akçe kaynaklarını işlerini imar etmek ve dijital altyapılarını güçlendirerek dünyayla rekabet edebilir ağıl karışmak üzere kullanıyor. Şimdiye büyüklüğünde olduğu üzere çıktı üstelik KOBİ’lerimizin temenni ve ihtiyaçlarına makul hususi yenilikçi çözümler geliştirmeye bitmeme edeceğiz” dedi.  

Turkcell’mağara Dijital Inkılap Finansmanı desteğinden bugüne kadar sunma çokça faydalanan sektörler arasında bakım, üretim, yapım, savruk ve geri hizmet meydan alıyor.

Turkcell’birlikte serencam 14 yılın rekor kamera kazanımı

Turkcell ile ASPİLSAN iş birliğinde evcil lityum batarya hamlesi

Türkiye’nin erke verimliliğine Turkcell’den destek

Turkcell’den bilcümle zamanların sunma efdal çeyrek altın kârı

Share: