Tunceli TTSO’da ant konfirmasyon töreni

Tunceli Tecim ve Uran Odası’nda (TTSO) zaman teslim töreni gerçekleştirildi.

TTSO konuşma salonunda gerçekleştirilen devir tasdik törenine, esbak gün Umumi Heyet Başkanı Zeynel Cingöz, Başbuğ Yardımcısı Mualla Kaya, Sedir Üyeleri Taylan Güler, Hasan Kuru, Hüseyin Polat ve Sezai Kader ile eskimemiş zaman Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Ateşin, Sedir Başkanı Hatır Şengezer, yönetim kurulu ve divan üyeleri katıldı. Seçimlerin şiddetli olması temennisinde kâin esbak devir umumi heyet başkanı Zeynel Kurnaz, “Yaklaşık 5 yıldır yürüttüğüm Tunceli Tecim ve Endüstri Odası Umumi Heyet Başkanlığı görevim, yapılan aza seçimlerimiz sonrasında son bulmuştur. Bu süre içerisinde umumi heyet ve divan üyesi arkadaşlarımızla gelişigüzel üyelerimize yeryüzü mebzul şekilde hizmet verebilmek amacıyla, onların sorunlarının ilgili kurumlara iletilmesi noktasında elimizden geleni yaptık. Elbette ki kalık kaldığımız konular olmuştur ancak göreve bakir mevrut arkadaşlarımızın bu eksikliği kapatıp bizlerden elan dolgunca hizmet vereceklerine inancım tamdır. Taze tıpkı kadroya görevimizi devretmiş bulunuyoruz. Üyelerimiz amacıyla, ilimiz için çok sunturlu çalışmalara imza atacaklarına inanıyorum. Yönetime gelen umum arkadaşlarımı tebrik kartı ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Görev süremiz boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen ilkin TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu atılmak üzere mecmu hava amirleri, üyelerimize şahsım ve düzentileme arkadaşlarım hesabına teşekkür fehamet, saygılarımı sunuyorum” dedi.

TTSO Umumi Heyet Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun dahi geçmiş yönetime çalışmalarından ufuk teşekkürname ederek, “Üyelerimizin teveccühüyle göreve geldik. Kere arkadaşlarımızla gelişigüzel bu göreve müstahak olmaya ve ilkin üyelerimiz gelmek amacıyla ilimizde güzelce çalışmalara imza atmak için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diyerek konuştu.

Devir teyit töreninde eski dönemde fariza özne umumi heyet ve sedir üyelerine kullanılmamış dalavere yoluyla plaket verildi. Tunceli TSO’nun eskimemiş yönetimi antrparantez geçmiş dönem başkanlarından Şevket Yaşar ve Yusuf Cengiz’in mezarlarını dahi müzakere etti. – TUNCELİ

Share: