Tümsekli Belediyesinden alaca aş ikramı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem kocaoğlan dolayısıyla Üzüntülü ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlara alaca aş izaz etti.

Daha ilk Yıpranmamış Mahalle, Tekirova, Beldibi, Çamyuva ve Kuzdere mahallelerinde dağıtılan alaca aş, bu misil Üzüntülü ve Arslanbucak mahallerinde kurulan muamele yerlerinde dağıtıldı. Alaca Aş dağıtımında Şehremini Topaloğlu’na eşi Fikriye Topaloğlu, Başkan Yardımcısı Güvenli Gül ve eşi Ayla Gül ile Kederli Mahalle Muhtarı Ramazan Pelit, Arslanbucak Muhtar İsmail Erek haremlik etti. Belediye Reisi Topaloğlu ve beraberindekiler, aksata namına gelen vatandaşlarla dahi ahbapça etti. Topaloğlu, henüz sonraları aşurenin başına geçerek vatandaşlara ve turistlere alaca aş ikram etti. Alışveriş esnafını birlikte yegâne tek musahabe fail Başkan Topaloğlu ile Komutan Yardımcısı Gül, esnafa yavuz amal temennisinde bulundu.

Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Muharrem ayı zımnında Göynük ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlarla aynı araya geldiklerini ve alaca aş ikramında bulunduklarını belirterek, tüm Kemerlilerin Muharrem ayını tebrik ettiğini kaydetti. – ANTALYA

Share: