TOKİ 20 İlde 204 İş yeri küşade artırmayla satışa çıkaracak

Kasaba, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Göz İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Ilkgüz’birlikte meydanda artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile hareket yeri sahibi kalkmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara nazik punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar üzere genel ağ üzerinden online yerine dahi kategorik artırmaya katılım sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlarken, 120 kamer vade, Trabzon’üstelik ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

açık artırma 1 Ilkgüz’birlikte yapılacak

Örtüsüz artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’birlikte yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden de (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Berrak artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası ATLATMAK ve T.C. Tarım Bankası ZIYAN ETMEK marifetiyle yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların mecmu şubeleri vasıtasıyla kabul edilecek.

Satışla ait etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: