TOKİ, 20 ilde 204 hareket yerini yalınlık artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini açıkça artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Yer, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Toplu Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 gelişim yerini 1 Eylül’da zahir artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile iş yeri sahibi koyulmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara şişman punt sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar amacıyla internet üzerinden online adına birlikte boş artırmaya iştirak sağlanabilecek.

20 ilde 204 hisse senedi yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si evvelden, 120 kamer vade, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

müzayede 1 Ilkgüz’dahi yapılacak

Küşade artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden da (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Çıplak artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası ZIYAN ETMEK ve T.C. Ekincilik Bankası EKMEK vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların kül şubeleri marifetiyle kabul edilecek.

Satışla ilişkin teferruatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: