TikTok ‘uykucu tavuk’ videolarını kaldırdı

Kanye West, eskimemiş albümü Donda 2’nin yalnız Stem Player ile satışa sunulacağını söyledi. ESIR’li rapçi, sanatçıların çalışmaları amacıyla yaptıkları beribenzer kesintileri esbabımucibe göstererek müziği bu baskıcı sistemden kurtarmanın zamanının geldiğini söyledi.

Kanye West, bu ayın sonlarında piyasaya sürülecek olan albümünün Apple, Amazon, Spotify yahut YouTube kadar atak sitelerinde düzlük almayacağını belirtti. Stem Player’ı gösteren tıpkı videoyu Instagram’da paylaşan West, “Donda 2 hoppadak benim kişi platformum olan Stem Player’de mevcut olacak. Apple Amazon Spotify veya YouTube’bile değil. Bugün sanatçılar yalnız yüzdelik 12 alıyor. Müziği bu kısıtlayıcı sistemden kurtarmanın zamanı geldi. Kontrolü ele alma ve kendimizinkini mensur etme zamanı. Sipariş isnat etmek amacıyla demin stemplayer.com’a gidin.”

Stem Player, web sitesine bakarak oldukça bire bir aygıt. Küçük disk şeklindeki cihaz vokalleri, davulları ve basları taharri edebiliyor, ayrıca parçaları izole yazar efektler ekleyebiliyor.

West’mağara 27 parçalık son albümü Donda, ayrıntılı gecikmelerden sonra geçen sene ağustos ayında piyasaya sürüldü. Rapçinin 10. stüdyo kaydı, adını rahmetli annesi Donda West’kap alıyor ve 2019’daki Jesus Temadi King’mağara devamı niteliğinde.

ÜNLÜ KOMEDYENLE DOLMA GEÇİYOR

West, serencam zamanlarda özel hayatıyla sıkça gündeme geliyordu. Kim Kardashian’ın eskimemiş sevgilisi Pete Davidson’ı garaz kayran West, paylaşımlar yaparak adlı komedyenle numara geçiyor, Kardashian’ı bazı bazı eleştirirken arada sırada da kavrayışsız eksiltmek için gönderiler yazıyordu. Son namına West, Sevgililer Günü’nde Kardashian’a bire bir kamyon dolusu gül göndermiş fakat Kardashian Instagram’dan West’i takip etmeyi bırakarak yanıt vermişti.
(Sözcü)

Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın genel ağ sitesi çöktü

Ericsson’un DEAŞ’a alacak verdiği ortaya daha çok

Apple hissedarları Tim Cook’a çarpışma açtı

 

Share: