Tekirdağ NKÜ Tababet Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı yapıldı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tababet Fakültesi 2022-2023 Yılı Akademik Asamble Toplantısı gerçekleştirildi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya bakarak, fakültenin konuşma salonunda planlı toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Insaflı Şahin, tababet fakültesinin üniversitenin ilk denklik alan fakültesi olduğunu belirtti.

Şahin, tababet fakültesinin sonuç yıllarda aceleci ayrımsız feyiz kaydettiğini aktararak, çalışmalarından muhit medrese yönetimi, tedris üyeleri ve yönetsel personele teşekkür etti.

Dekan Prof. Dr. Erdoğan Gültekin üstelik tababet fakültesinin akademik gelişim süreci, öğrencilere yönelik ameliyat, akademik cerrahi müdahale ve yıl içre gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar için hikmet verdi.

Dekan yardımcıları Prof. Dr. Levent Cem Bahtiyar ve Prof. Dr. Burçin Nalbantoğlu ise tıp fakültesi lisans ve eksperlik eğitimi, talim üyelerinin akademik faaliyetleri ve akademik yayınlara ilişik lokma yaptı.

Toplantı böylecene Rektör Delimsirek, “Marifet, tekellüm, hizmet ve motivasyon ödülleri” değerlendirmesi kapsamında dereceye giren tababet fakültesi akademisyenlerine teşekkür belgesi verdi.

Share: