Son an bilgi! Milli Yol Partisi İl Başkanı Göçmen: “Muhsin Yazıcıoğlu davasında hala ayrımsız madde kazanamadık”

Kahramanmaraş’ta tanıdık Muhsin Yazıcıoğlu davasına katılan Milli El Partisi Kırşehir İl Başkanı ve MYGK Üyesi Devlet Muhacir, davada yol hatim edilemediğini söyledi.

Yazıcıoğlu davasında asıl davanın hala açılmadığını belirten Göçmen, “13 buçuk yıldır suikast esas davası açılmadı. Ayrımsız zaman müstakil adalet kırıtma edecek. Elden Muhsin Yazıcıoğlu suikast davası değil faili muzlim kamu davalar görülecek ve aydınlığa kavuşacak. Muhsin Yazıcıoğlu, Alık dağında güç sıkıntı çekti. Herhangi Bir mahkemede Kahramanmaraş’tayız sülale ve inanmış insanlar ve gazeteciler dışında kimseyi görmüyoruz. Helikopteri kiralayan firmanın genel müdürü izlem cihazı olmadığını söylüyor sakat ifadelerinde, ahir ifadelerinde ise cihazın var olduğunu söylüyor. Hala murafaa hırsızlık davasını araştırıyor” dedi.

İnanmış hareketin evlatları olduklarını kaydeden Göçmen, “Siyasetin ve yaşamın zorluğunu gitmek ve kısaltmak lazım. Tığ, rahmetli Muhsin başkandan böyle öğrendik. Geleceğimizi aydınlatmak için siyaseti yeğleme ettik. Siyaseti kendimize evirmeden yapmaya çalışıyoruz. Cenabıhak ve vatan davası için çalışmalar yürütüyoruz. Maslahat sadece nüfuz olma meselesi değil. Bizler, kani hareketin evlatlarıyız” diye konuştu.

Hayallerinin peşinde koştuklarını ve değme yolu mubah görmediklerini aktaran Göçmen, “Fikirlerimizin iktidarı üzere tığ Milli Sefer Partisi üyeleri, temas yolu mubah görmüyoruz. 20 yıllık iktidar ve karşısında üstelik 20 almanak tehalüf var. Yöntem, 2 kutuplu olmaz. Biz, siyasette 3. yolu ayırmak üzere çıktık. Türk siyaseti ihtimal de tarihinde ilk defa ülkücü tıpkı aday çıkaracak. Siyasal partiler, seçmenden görüş isterken neden kendi partileri ve adayları namına isteyemiyor? Hangi pahasına olursa olsun bizler doğruları bölüt anlatmakla mükellefiz. İktidarın bile, muhalefetin de yanlışlarını eleştirerek bölüt anlatıyoruz” ifadelerini kullandı. – KIRŞEHİR

Share: