Sisli Kaymakamı İlidi için veda programı düzenlendi

İçişleri Bakanlığı Ankara Ünsiyet Müşavirliğine atanan Sisli Kaymakamı ve Şehremaneti Başkan Vekili Mehmet İldi için veda programı düzenlendi.

Öğretmenevinde planlı programda mütekellim İlidi, fariza süresince gerekseme duyulan ve hal bekleyen sorunları fasletmek amacıyla çaba sarfiyat ettiğini söyledi.

Devlet görevinin sunma kötü yanının yıllarca fariza yapılan yerden boşanmak olduğunu dile getiren İlidi, “Sisli’ta domuzuna dostluklar kurarak, insanımıza hizmet ettik. Enerjimizi hep faydalı işler beğenmek için harcadık. Bulanık ilçesinin insanlarının sıcaklığını geldiğim günden beri hissettim. Haddinden Fazla değerli Bulanık halkı, sizlerden ayrılacağım için haddinden fazla üzgünüm. Sisli ilçesinde görev yapmaktan periferi havalı ve gururluyum.” dedi.

Belediye Başkanı Cengiz Değerli üstelik İlidi’nin izzet ve budun kaynaşmasının sunma domuzuna örneğini sergilediği dile getirerek, “Rahatlık koltuklarına itibar ifham etmek ancak bölüt ulaşmakla olur. 3 sene süresince kapısını herkese açıkça tutan Sayın Kaymakamımız, insani tavrı ve fedakar çalışmalarıyla Tütsülü’ta mehabetli hizmetler yaptı. İnanıyorum kim kaymakamımız eskimemiş görev durumunda de kalifiye çalışmalara imza atacaktır.” diyerek konuştu.

İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Tefek ise İlidi’nin ilçede iyice hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek, bakir fariza durumunda muvaffakiyet diledi.

Programa, gelgel amirleri, sivil sosyete kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve kanma önderleri katıldı.

Share: