Silahlı kavgaya karıştı! Araya giren babasını de yaraladı

Mazi akşam saat 01.00 sıralarında Muhittin Erener Mahallesi 2179 sokakta iddiaya göre Y.G. (24) ve M.Z.Ç. (19) henüz belirlenemeyen tıpkı nedenle sokakta D.B. ile tartışmaya başladı. Gücük sürede büyüyen ağız dalaşı kavgaya dönerken, D.B. beraberinde kâin tabancayı çıkararak ardı ardına ateşledi.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

D.B.’nin tabanca ile açtığı keskin sonucunda, M.B., M.Z.Ç. ve Y.G. vuruldu. Çirkin suç aletini alarak görüngü yerinden kaçarken, çevredeki vatandaşlar durumu esenlik ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar konusunda mevrut afiyet ekipleri, yaralıları ambulansla Iye Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesi’ne sevk etti. Yaralılardan M.Z.Ç. ve Y.G.’nin durumunun gür olduğu öğrenilirken, M.B.’nin tedavisinin bitmeme ettiği bildirildi.

BABASINI DAHI VURMUŞ

Öte yandan, olayla ilişkin başlatılan soruşturmada, vurularak yaralanan M.B.’nin, münasebetsiz D.B.’nin babası olduğu öğrenildi. İddiaya göre M.B., kavgayı ayırmaya çalıştığı tam vuruldu. Polis ekipleri şüphelinin yakalanması için çalışmalarını sürdürürken, fenomen durumunda tetkik yapıldı. Olayla ilgilendiren başlatılan anket sürüyor.

Share: