Şehidin oğluna doğum haset sürprizi

Kahramanmaraş’ta tıpkı otelde düzenlenen silahlı akın sonucu şehit olan Polis Güçleri Memuru Hazar Göl’ün oğlu amacıyla doğum haset sürprizi yapıldı.

3 Antrakt 2020’de benzeri oteldeki cinayet zanlısını gözaltına almaya çalışırken silahla ızdırap edilmesi sonucu Şehit olan Polis Memuru Hazar Göl’ün oğlu Aras melik Göl’ün 9’ncu gözyaşı günü üzere Türkiye Savaş Malulü Gaziler Martir Dul ve Yetimleri Derneği Şubesi eliyle kombinasyon sürpriz tevellüt haset kutlaması şehidin evinde gerçekleşti.

Yirmiikigün Mahallesi’ndeki şehidin evinde gerçekleştirilen kutlamada Aras Kağan için hazırlanan gato kesildi. Doğum haset kutlamasına katılan misafirler mutluluğu gözlerden kaçmayan Aras Hakan’a hediyeler vererek aldatıcı ve etraflı vücut temennisinde bulundu.

Şehidin eşi Gülşah Göl, sürpriz doğum haset kutlaması nedeniyle haddinden fazla bahtiyar olduğunu anlatım ederek “Eşimin şahadetinden sonraları Kahramanmaraş Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği başta almak üzere eşimin cebe arkadaşları ve devlet büyüklerimiz bizleri asla serbest bırakmadı evladımın mutluluğuna ortak olup bizleri serbest bırakmadığınız üzere teşekkür ediyorum” dedi.

Mevlit haset kutlamasına AK Öğür İl Başkanı Fırat Görgel, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün eşi Leyla Güngör, Ev ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya ile başka ilgililer katıldı. – KAHRAMANMARAŞ

Share: