Ruh altyapısı ve tevzi şebekesi ihaleleri

Malatya’da faaliyet altyapısı ve tevzi şebekesi imal işi ve Yozgat’ta faziletli gerilim (YG) ve kilolu gerginlik (AG) cıvıltı şebekesi imal işi amacıyla ihaleye çıkılacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara bakarak, Ekincilik ve Orman Bakanlığının kredi desteği ve Müteşebbis Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Malatya Yazıhan Besi Tarıma Dayalı İhtisas Organize Endüstri Bölgesi alanına ilişik, altyapı ve hareketlilik dağıtım şebekesi imal işi, ünite fiyat esası ve vahit fiyatların her biri amacıyla lakırtı etmek için işin tümüne tenzilat büyümek aracılığıyla, “sınırlı ayıraç teklif ahiz” usulü ile tenkis edilecek.

Sadece yerel isteklilerin katılabileceği tenkis, 2 Kasım’da saat 10.00’da Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğünde yapılacak.

Ayrıca Yozgat’ta YG ve AG zindelik şebekesi imal işi amacıyla ihaleye çıkılacak.

Buna göre, Endüstri ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ve Girişimci Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Yozgat’taki Fuat Oktay Birleştirme Sanayi Bölgesi alanına ilgilendiren, YG-AG zindelik şebekesi imal işi, birim karşılık esası ve vahit fiyatların değme biri üzere etkin olmak üzere işin tümüne tenzilat yükselmek yoluyla, “mecbur ayıraç teklif alma” usulü ile ihale edilecek.

Sadece yerel isteklilerin katılabileceği eksiltme, 1 Kasım’da saat 10.00’da Sanayi ve Uygulayım Bilimi Bakanlığının yıpranmamış bakım binasında gerçekleştirilecek.

Share: