Nil Karaibrahimgil… GÖKKUŞAĞI GİBİ DOĞDU!

Poll Production by Çelik Şaklaban organizasyonu ve Demirören Iletişim Araçları Grubu iletişim araçları sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki akşam ezanı müziğin bildirme mülevven yer aşırı isimlerinden biri olan Nil Karaibrahimgil’i cesim enerjisiyle ağırladı.

‘Renkli 90 dakika’ konseptiyle görüntü düzlük adlı sanatkâr, gökkuşağını andıran kostümü ve mum şovlarıyla müzikseverlerin beğenisini kazandı.

MASAL TADINDA KONSER!

Adlı sanatçı, Boğaz’ın ışıkları altında tam üstelik gecenin ambiyansına uygun olan şarkısı ‘Burası İstanbul’ ile müzikseverlerin karşısına daha çok. Hayranlarını, retrospektif uzanan şarkılarıyla yolculuğa çıkaran Nil Karaibrahimgil, masal tadındaki konseriyle dinleyicilerini mest etti.

‘Pırlanta’ şarkısıyla başkaları havaya kalktı. ‘Bütün kızlar toplandık’, ‘Resmen Aşığım’, ‘Peri’ şarkıları ile üstelik eğlence doruklara daha çok.

Kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarıyla sabah yeli veren Nil Karaibrahimgil, ‘Kek’ şarkısını söylemeden sevenlerine hayallerinin arkasından koşmaları ve onları hiçbir engelin durdurmaması gerektiği mesajını verdi.

Konserinde müzikseverlere hayallerle meşgul, rengarenk ayrımsız dünya sunan Nil Karaibrahimgil, sunma yüzü sıcak şarkıları ve hayran bıraktığı performansıyla unutulamayacak tıpkı geceye imza attı.

Kostümleriyle sahnelerin yeraltı isimlerinden biri olan ünlü sanatkâr, yine değişik tarzını ortaya koydu.

Önce rengarenk, kelebek misali kanatları olan hayalet kostümüyle bilahare birlikte gri hologram takımıyla dinleyicisini büyüledi.

Nil Karaibrahimgil, konserin böylelikle alkış tufanı koparan hayranlarına rahat kalmadı.

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bis altın varak ‘Ben Buraya Sarih Geldim’ şarkısını sevenleri amacıyla seslendirdi.

Share: