Muğla’bile “falsolu sollama” fert aldı! Bozuk uray başkanlarının da aralarında bulunduğu 5 güç öldü, 2 kişi yaralandı

Fethiye’den Antalya’nın Korkuteli ilçesine revan Süleyman Kılınç’ın kullandığı araba, hatalı sollama dolayısıyla karşıdan gelen Süleyman Sazboğaz (64) yönetimindeki katışıksız yüklü kamyona çarptı.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARI HAYATINI KAYBETTİ

İhbar üstüne fenomen adına mevrut afiyet ekipleri, ANAP’tan 1999-2000 yıllarında Altınyayla uray başkanlığı eden Süleyman Kılınç’ın, 1994-1999 yıllarında DYP’den Altınyayla belediye başkanlığı yapan Mevlüt Şimşek’i, Atatürk Üniversitesi Marifet Gökçe Yazın Fakültesi Fellah Dili ve Edebiyatı Anne Marifet Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kenan Demirayak’ın (71) ve Ünal Karapınar’ın (58) yaşamını yitirdiğini belirledi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öte yandan kazada kamyon şoförü Süleyman Sazboğaz ile yanındaki Yunus Sazboğaz (29) ile Adnan Kabadayı (63) ise yaralandı. Çevredeki hastanelere kaldırılan 3 yaralıdan Sazboğaz birlikte doktorların tamam müdahalesine karşın kurtarılamadı. 5 kişinin cansız bedenleri, otopsi amacıyla Muğla Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Yaralıların ise hastanedeki tedavilerinin sürdüğü belirtildi. Kaymakamlık ile ilişkin sormaca başlatıldı.Share: