Mebus İshak Gazel: “Cumhurbaşkanımız Kütahya’dan mutlu ayrıldı”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, karye muhtarlarıyla müzakere ve yorum toplantısı düzenledi.

Belediye sosyal Tesisleri’ndeki yemekli toplantıya YANLIŞSIZ Fırka Biçim İlçe Başkanı İsmail Çağlayan Bayırcı, YANLIŞSIZ Tümen Kütahya İl Toyluk Kolları Başkanı Usame Doğan, Minval İlçe Köy Muhtarları Derneği Başkanı Hasan Demir ve Kütahya merkeze kapalı köylerin muhtarları katıldı.

Gazel, Türkiye’nin büyümeye bitmeme ettiğini enflasyonun dahi aceleci aynı şekilde düşeceğini dile getirdi.

DÜRÜST Parti’ye verdikleri destek ve Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitingi üzere çokça çalışmalarından çevre karye muhtarlarına teşekkürname fail Milletvekili İshak Gazel, “29 Ağustos’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Kütahya’da mihman ettik. Bu mitinge köylerimizden haddinden fazla iri ayrımsız destek oldu. Temas köyümüzden az daha fazla kalktı. Bunun amacıyla karye muhtarlarımız çokça büyük benzeri çabalama harcama ettiler, ego sizin seçme birinize tekerlek teker teşekkürname ediyorum. Kütahya’dan sonraları Afyon mitingine bile katıldım. Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’da 4-5 misil Kütahya’üstelik ki mitingden ve kalabalığından bahsetti. Cumhurbaşkanımız’ın Kütahya mitinginden kıvançlı olduğu ve hangi kadar neşelendiği her halinden anlaşılan oluyordu” ifadelerini kullandı.

Köylere yatırımların ivinti kesmeden sürdüğü kaydeden Gazel, “Tığ Kütahya’de muhtarlarımız ile alay malay etkin tıpkı şekilde çalışıyoruz. Köylerimizdeki muhtarlarımız İl Özel İdaresi tarafından projelerini bize iletiyorlar. Projelerin gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz. DÜRÜST Fırka iktidara gelmeden evvel bir nice köyümüzün kanalizasyondan içmece suyuna kadar tıpkı derinti ihtiyacı vardı. Köylerimizin şebeke, kez ve içmece suyu ihtiyaçlarını çözüyoruz. Seçme yıl KÖYDES projesine ayrılan bütçe artıyor. Köylerimizin hep ihtiyaçlarını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz” diyerek konuştu. – KÜTAHYA

Share: