Malatya siyasa: “2023’e Doğru Site Buluşmaları” Doğanşehir’de yapıldı

SELIM Öğür Genel Merkezi marifetiyle planlı “2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları” üzere Malatya’ya mevrut Cumhur Reisi Yardımcısı Fuat Oktay’ın heyetinde saha düz DÜRÜST Parti Gaziantep Mebus Ahmet Uzer Doğanşehir’da bir paradigma ziyaretlerde bulundu.

“2023’e Akıllıcasına Kent Buluşmaları” çerçevesinde AK Fırka Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, öncelikle Doğanşehir Belediye Reisi Durali Zelyurt’u makamında müzakere etti. Uzer, Komutan Zelyurt’tan Şehremaneti çalışmaları için bilgiler aldı.

Uzer elan sonraları yanında Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, SELIM Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Hassas, YANLIŞSIZ Tümen İlçe Başkanı Uğur Kavuncuoğlu, şehremaneti meclis üyeleri ve düzenleme üyeleri ile İlçe merkezinde esnaf ziyareti yaptı. Uzer ve beraberindekiler esnaflar ile arkadaşça ettikten sonraları DÜRÜST Tümen Doğanşehir İlçe Başkanlığı yoluyla düzenlenen “2023’e Akla Yatkın Site Buluşmaları Doğanşehir” toplantısına katılarak, organizasyon üyeleri ile tıpkısı araya geldi. Uzer teşkilat üyelerine yaptığı konuşmada, “Cumhur Reisi Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ın Başkanlığında MKYK Üyelerimiz ve Milletvekillerimizle alay malay ‘2023’e Akıllıca Şehir Buluşmaları’ çerçevesinde Doğanşehir ilçemize geldim. Burada sizlerle, dava arkadaşlarımızla bire bir arada olmaktan mutluluk duymaktayız. Bizler buraya sevgili arkadaşlarımızla ahbapça etmeye, enformasyon etmeye ve kızıl fikirlerinizi öğrenmeye geldik. 2023 seçimlerinin hangi kadar koca olduğunu hepimiz yakından biliyoruz” diye konuştu.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt konuşmasında, “2023 için çalmadık konu, sıkılmadık halk bırakmayacağız” diye sözlerine şöyle devam etti. Zelyurt, “2023’e revan bu süreçte, Bizim boşa geçirecek vaktimiz namevcut, ilişki muadele içerisinde, kavgalılar kavgalarını unutup, hesabı olanlar hesaplarını 2023 seçimleri sonrasında fora etmek amacıyla çalmadık konu, sıkılmadık umum bırakmayacağız. Memleketimizin kazanımları üzere, Ülkemiz üzere, Ümmetin, Türk dünyasının umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah’ın izni ile yeniden seçeceğiz” dedi.

DÜRÜST Öğür İlçe Başkanı Gaye Kavuncuoğlu ise konuşmasında, “Doğanşehir ilçemiz, DÜRÜST Fırka kurulduğu günden bu zamana kadar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a posta arkadaşlığı yaparak, temas zaman birlikte olmuştur. 2023 seçimlerinde da yeniden Cumhurbaşkanımıza sunma şişman destekleri verecek ilçelerin başında saha alacaktır. Rabbim birliğimizi ve dirliğimizi daima etsin” ifadelerini kullandı.

Uzer öğür binasında organizasyon üyeleri ile tıpkısı araya geldikten sonraları İlçe Kaymakamı Mehmet Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Uzer Ilçebay Kılıç’ı ziyaretinden bilahare Cumhur ittifakı MHP İlçe Başkanı Saffet Kaytak, Doğanşehir ilçesinde medya mensupları, esnaf odası ve şoförler cemiyeti yetkilileri ile tıpkısı araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. – MALATYA

Share: